Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, dziki_ryj_ napisał:

jmk na forum twardy prawicowy hools, na wywiadzie Mahdiego sympatyczny, grzeczny chlopak  która twarz prawdziwa?:)

 

Tu też jestem grzeczny ;) Kibolską twarz mam tylko na meczach i dojazdach na nie :D No i w niektórych tematach tutej ;)

 

26 minut temu, BartuS napisał:

 

ze skrzynek, leca losowo po meczu, mozna otworzyc za bodajze 8 zl ;) 

 

A można sprzedać bez otwierania?

aTJTChd.png

 

Conte patrz - tak się gra Batshuayim :D

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Meler napisał:

Poważnie pytam :) przy takiej ilości skręceń a nawet złamań kostek wolę dmuchać na zimne, a nie chciałbym jakiegoś syfu kupić, więc jak ktoś ma jakieś porady to proszę

 

A jak na serio to nie pomogę. :)

 

A przy okazji - ostatnio kostkę skręciłem właśnie na rugby :keke:

Odnośnik do komentarza

Więc tak, żeby to jakoś uporządkować, są następujące rodzaje skrzynek:

1. standardowe, które dropią po naszych meczach, ale można je kupić w markecie, większość kosztuje 3gr, ale jak skrzynka dopiero co wyszła, to cena potrafi wynosić kilka ojro. Do jej otworzenia potrzebujesz klucza wartego ~8zł. Zawartość takiej skrzynki to przykładowo:

p1_50425212536067.JPG

Więc tak, skiny niebieskie są chuja warte, najczęściej od 0,05 euro do 1,5-2 euro. Skiny fioletowe są już droższe, ale cenowo też bez szału bo potrafią kosztować też kilka ojrogroszy, ale i nawet pare euro, zależy od estetyki i użyteczności skina. No i idzie to wykładniczo. Najdroższe skiny w skrzynce to te czerwone (no chyba, że tak jak w tym przypadku jest to jakaś useless broń i cena szybko spada). Najlepiej trafić złoty item, czyli kosę/rękawiczki. Ceny kos zaczynają się od 50 ojro do nawet i 1k ojro. No ale teraz weźmy prawdopodobieństwo trafienia kosy...jest w chuj małe, Izak miał kiedyś passę prawie 1000 otwartych skrzynek bez kosy...policz sobie ile to hajsu. No i trzeba pamiętać, że nawet jak trafisz kosę to możesz trafić gównianą za 50 ojro. Ale też żeby nie demonizować, znam osoby co otworzyły 1-3 skrzynki i kosa wpadła, także szansa jest.

 

2. Skrzynki majorowe

Tutaj jest inna sytuacja, w trakcie majora (takich mistrzostw swiata w CSa) lecą skrzynki dla oglądających. Każda mapa turniejowa ma swoją kolekcję skinów. Szansa trafienia skrzynki jest niewielka, bo załóżmy na milion oglądających dropi 25tyś skrzynek. Inność skinów z tych skrzynek polega na tym, że są "podpisane" przez MVP danej rundy, więc znajduje się tam złota naklejka z jego autografem, naklejka drużyny i naklejka majora. Właśnie te elementy podbijają wartość skinów. Skrzynki te można otworzyć bez użycia klucza, jednak szansa na trafienie najlepszego itemu ze skrzynki jest jeszcze mniejsza niż przy normalnych case'ach i kosie. Większość skrzynek jest bez szału, jest jednak jedna wyjątkowa, nazywa się Cobblestone.

  mcskillet-cobblestone.jpg?w=736

Wyjątkowość tej skrzynki polega na tym, że znajduje się tam AWP Dragon Lore, najładniejsza i nadroższa skórka do tej broni. Jej standardowa wersja, bez naklejek to od 750 do 2tyś euro w zależności od stanu broni. No i teraz wyobraźmy sobie, że ktoś trafia w finale majora, na cobblestonie skrzynkę. Patrzy, a tam autograf Fallena, najlepszego snajpera na świecie. Otwiera i...Dragon Lore Fabrycznie nowy, myślę, że cena by spokojnie ponad 100tyś dolarów wyszła. No ale nie oszukujmy się, szansa na taki drop jest...tylko statystyczna. Nie istnieje pewnie taka wersja tej broni. Cena tamtego Dragon Lore'a bierze się z tego, że jest tam naklejony Skadoodle, snajper drużyny, która wygrała w niedzielę majora. Co prawda, naklejki są z poprzedniego majora, gdzie zwycięzca był inny, no ale temat teraz na topie. Gdyby zamiast PGL Kraków byłby Eleague Boston to też cena byłaby wyższa.

 

Jest jeszcze inna opcja zdobycia Dragon Lore'a i to tego "tańszego", poprzez kontrakty, ale to jest tak nieopłacalna opcja, że tylko youtuberzy się w to bawią. ;)

10 minut temu, Reaper napisał:

Tak, po prostu CS: GO, z tego co wiem to nie ma żadnych wersji ;) 

Są inne wersje, chińska chociażby, która ma zmienione parę rzeczy. Więc ja bym nie kupował z linku powyżej. ;) 

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, me_who napisał:

Smokowski i Twarowski bedą robić internetowe radio. Nie wiem czy to jakiś dochodowy biznes jest. Na dodatek start bez nich na antenie :-k 

Kiedyś motzno chciałem radio o tematyce sportowej, ale teraz jak już tyle nie krążę po kraju nie jestem aż tak uradowany.

Radiogol jakoś daje rade
:-k

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, me_who napisał:

Smokowski i Twarowski bedą robić internetowe radio. Nie wiem czy to jakiś dochodowy biznes jest. Na dodatek start bez nich na antenie :-k 

Kiedyś motzno chciałem radio o tematyce sportowej, ale teraz jak już tyle nie krążę po kraju nie jestem aż tak uradowany.

Ciekawe jest to, że weszło startuje z podobną tematyką (tam ma być jeszcze chyba tv internetowa, coś o e-sporcie i generalnie startują z drużyną od chyba B-klasy). Konkurencja już na samym starcie, coś mi się wydaje, że przez to oba nie wypalą :-k 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...