Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, me_who napisał:

Ja miałem raz taki debiut Dawidem Janczykiem w barwach Kilmarnock. FM05 chyba to był :-k 

Mial szczęście, bo ściągnąłem go zimą i debiutował w SFA Cup z jakimiś ogórkami.

No my też teraz graliśmy z Plauen. To chyba 4 liga.

 

Ale mecz oficjalny :D 

 

PS Edmar też strzelił. W końcu skończył 16 lat i mógł zadebiutować.

Odnośnik do komentarza

Wyobrażam sobie, że to z perspektywy PUBG wygląda żenująco, ale chciałem tylko powiedzieć, że ta gra polecana przez bodajże Pulka jako ubogi krewny PUBG (www.surviv.io) jest przezajebista i wciąga jak diabli. Strasznie fajne jest też to, że te rozgrywki trwają po parę minut i można się w tym rozerwać nawet w przerwie od pracy z kolegami.

Nie wyobrażam sobie, jak dobra będzie, gdy wprowadzą teamy 4osobowe. Myślałem, że haxa nic jako gry biurowej nie pobije, ale chyba się myliłem.

  • Lubię! 4
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Kuchar said:

Jakiś PUBG wieczorem? 

jak najbardziej:)

1 hour ago, Gacek said:

Wyobrażam sobie, że to z perspektywy PUBG wygląda żenująco, ale chciałem tylko powiedzieć, że ta gra polecana przez bodajże Pulka jako ubogi krewny PUBG (www.surviv.io) jest przezajebista i wciąga jak diabli. Strasznie fajne jest też to, że te rozgrywki trwają po parę minut i można się w tym rozerwać nawet w przerwie od pracy z kolegami.

Nie wyobrażam sobie, jak dobra będzie, gdy wprowadzą teamy 4osobowe. Myślałem, że haxa nic jako gry biurowej nie pobije, ale chyba się myliłem.

również bardzo polecam tego użytkownika za info o tej grze, bo jest naprawdę fajne podczas przerwy w pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...