Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, BartuS napisał:

polski komentarz wola o pomste do nieba, polecam www.twitch.tv/eleaguetv jak juz cos

 

Pozwolę sie nie zgodzić. Nie znam zupełnie CS i komentarz jest imo ok, choć jest dla mnie zbyt zakodowany,

”Skrócił rampę”, „Bomba na szorcie” itd.

Domyslam sie, ze dla kogoś kto gra, komentarz zabawny, ale zgaduje jak trudno jest tłumaczyć CS dla ludzi takich jak ja.

Odnośnik do komentarza

Nadrabiam American Crime Story: OJ Simpson i muszę przyznać że jest o wiele lepiej niż się spodziewałem/nastawiałem. Travolta jest fenomenalny, kradnie każdą scenę.

 

Serial mi się podoba nawet pomimo tego, że gra w nim Cuba Gooding Jr (jeden z trzech aktorów, których fizjonomii nie mogę znieść i przez to w większości wypadków nie jestem w stanie obejrzeć filmów z ich udziałem (1. miejsce niepodzielnie zajmuje Tobey Maguire, przez dziada do dzisiaj nie udało mi się przebrnąć przez Wielkiego Gatsby'ego a chciałbym bardzo :sad: . 2 miejsce to Jake Gyllenhaal, aczkolwiek tutaj jest już lepiej, bo dwa filmy z jego udziałem bardzo cenię - Brokeback Mountain i Nocturnal Animals, który bardzo mi się podobał)).

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, me_who napisał:

Jako całkowity outsider doceniam komentatorów. Widzą ekonomie, znają taktyki, widza co sie dzieje na mapie, maja niezły głos. Dla mnie spoko. Aczkolwiek chętnie posłucham co robią źle.

 

 

no tak, ale to sa rzeczy ktore ogarnia kazdy kto juz chwile pogral ;) po prostu to jest tier 2-3 polskich casterow, ktorzy i tak jak zwykle sa slabsi niz zagraniczni :P

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, BartuS napisał:

 

 

no tak, ale to sa rzeczy ktore ogarnia kazdy kto juz chwile pogral ;) po prostu to jest tier 2-3 polskich casterow, ktorzy i tak jak zwykle sa slabsi niz zagraniczni :P

Ja nie pograłem chwile. Ja rozumiem, ja se śmieje co rok jak w czasie Super Bowl tłumacza zasady FA.

Odnośnik do komentarza

Ja pierdole, co się ze mną dzieje :_eyes:

 

Napierdalal mnie ząb od przedwczoraj. Najpierw postanowiłem sobie dać szanse i myślałem, ze jadąc na Ketonalu wytrzymam do poniedziałku. Ale wczoraj miałem taki kryzys, ze musiałem pojechać na pogotowie stomatologiczne. Many coś mi tam pogmeral, ale stwierdził ze może mi pomoc tylko doraźnie, przepisał leki i oddelegował do domu.

 

Wczesniej byłem już na solidnej dawcę Ketonalu, ale po zezarciu tej jego piguły przeciwbólowej mam od kilku godzin jazdę bez trzymanki. Pocę się jak skurwisyn, a za chwile jest mi zimno, mam jakieś drgawki, jak uda mi się zasnąć to mój mózg renderuje obrazy, które przebijają Pablo Picasso. Ale najgorsze jest to, ze kompletnie nie mam siły i czuje się jakbym nie miał do końca kontroli nad swoim ciałem. Lot de fak.

 

Poza tym wydawało mi się ze śpię już jakieś 10 godzin, a minęły 3...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...