Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, me_who napisał:

To tak trochę jak zlot, z tą różnica, ze faktycznie gracie w FM i omawiacie taktyki do Realu :) 

Pytanie czy jest pite?

Od dzisiaj do końca przyszłego tygodnia zaczynamy samotną straż na stanowisku, bo koleżanka na urlopie, a braki kadrowe mocno :sad:

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Reaper napisał:

Zaliczyłem pierwsze podejście do Don't Starve ;) Trochę nie kumam o co chodzi, nie wiem gdzie mam znaleźć złoto, żeby móc zacząć jakieś cuda wymyślać... i ogólnie nie jest to trudne, tylko teraz przegrałem na 5-tym dniu, bo chciałem ogarnąć jak się dobrać do ula, no i walkę z pszczołami przegrałem ;) 

Prog wejscia jest wysoki, wiec imo bez czytania albo ogladania YT nie ma szans zeby sie w tym odnalezc. Ja kupilem 3 dni temu na PS4, bo jest w promocji (wczesniej bardzo duzo gralismy z Kucharem, Kowalem i Karolkiem w DST Together na PC) i po tych 2 latach mialem problem zeby sie odnalezc, a co dopiero zaczynac kompletnie od zera :-k 

Odnośnik do komentarza

Próbowałem w Dont Starve, ale to chyba nie moja bajka do końca. Za dużo tych jednobohaterowych survivali. Wolę chyba budować. Factorio lub Prison Architect. Muszę obczaić RimWorld. Niby też survial, ale dochodzi fajne mikrozarządzanie kolonią.

Odnośnik do komentarza
Próbowałem w Dont Starve, ale to chyba nie moja bajka do końca. Za dużo tych jednobohaterowych survivali. Wolę chyba budować. Factorio lub Prison Architect. Muszę obczaić RimWorld. Niby też survial, ale dochodzi fajne mikrozarządzanie kolonią.
kiedy CK2?
Odnośnik do komentarza
W dniu 17/01/2018 o 20:45, me_who napisał:

Ale są takie sklepy, których kiedyś nie było. U mnie w biurze swego czasu Zalando (?) robiło furorę i ich darmowe zwroty. Ludzie se zamawiali 20 rzeczy i potem 2-3 wybierali, a resztę odsyłali na ich koszt. Nie wiem jak to działa :-k

 

Ludzie dalej tak robią.

 

BTW. główny magazyn Zalando jest jakieś 20-30 km od Freiburga ;)

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Brachu napisał:
1 godzinę temu, vrc napisał:
Próbowałem w Dont Starve, ale to chyba nie moja bajka do końca. Za dużo tych jednobohaterowych survivali. Wolę chyba budować. Factorio lub Prison Architect. Muszę obczaić RimWorld. Niby też survial, ale dochodzi fajne mikrozarządzanie kolonią.

kiedy CK2?

Cholerka, ciężko powiedzieć, ale sądzę, że już w ten weekend MUSI być.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Brachu napisał:
22 minuty temu, vrc napisał:
Cholerka, ciężko powiedzieć, ale sądzę, że już w ten weekend MUSI być.

ja tu czekam na nowego Króla Sivitjod

Obecny żyje wciąż, a Ty już kombinujesz co będzie po jego śmierci. Ładnie to tak? ?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...