Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Feanor napisał:

Na TT grzmią, że kościół w Immerath został zniszczony przez lewactwo. Zabawne, że obok lokalnych Kościołów do najbardziej twardych obrońców światyni należał... Greenpeace :) Rozumiem, że to już nie lewaki :)

 

Widocznie kapitalizm to też lewactwo ;)

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Reaper napisał:

 

Czekałem na taki komentarz :P co ja poradzę, że dziewczyny o godzinie 22-23 już chodzą spać, a ja wcześniej niż o 1-2 to nie zasnę ;) plus były 2-3 wieczory, kiedy młody zasypiał w domu, to je wysyłałem po jakieś jedzenie, a sam odpalałem Netflixa ;) no i tak wleciał cały sezon Black Mirror (6 odcinków), cały sezon Peaky Blinders (6 odcinków) i cały sezon The End of the Fucking World (9 odcinków po 20 min, to wleciało w jedno popołudnie ;)). 

 

ale ciężkie dwa piwka mocium panie, po jednym takim to raczej bym musiał już się przerzucić na 2-3 pilsnerki. swoją drogą gdzie taki sklep?? 

 

mi się bardzo spodobało właśnie The End of the Fucking World, niby tempo wolne, ale dużo jednak się dzieje, a i w uczucia trochę to uderza. A lubicie mafiozowe klimaty, ze strzelaninami, walką o władzę itp? Bo może właśnie Peaky Blinders? Chyba już po pierwszym odcinku zorientujecie się czy to Wasz klimat (najbardziej przypomina Rodzinę Soprano, ale nie wiem czy widzieliście cokolwiek, tak to mega podobne do Boardwalk Empire, albo klimat Synów Anarchii, bo chyba w końcu to obejrzałeś?). jeszcze inny klimat, ale mocno polecam Westworld, bo chyba nie oglądaliście :-k 

 

Synowie Anarchii bardzo spoko, oglądaliśmy z przyjemnością, do czasu... :) więc klimat spoko. no nic, zapisałem, będziemy oglądali piloty, bo zazwyczaj wtedy już podejmujemy decyzję czy coś jest dalej oglądane:)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...