Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie mam ogarnięte:

Katowice -> Dubaj 10.05.2018 -> 124 zł

Dubaj ->Cochin 13.05.2018 -> 341 zł 

kilka dni w Indiach. Wypad na Goa przejechanie sie tymi ich zjebanymi mitycznymi pociągami <3 Poczuć wiatr we włosach, gówno na twarzy, trupa na drodze ;) Wypróbować autostop.

Cochin -> Kuala Lump 19.05.2018 ->199 zł 

Stąd gdziekolwiek w cenie koło 100 zł samolotem :P Włóczęga do 10 czerwca i powrót :P

  • Lubię! 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza

Ja bym może mojo babę zabrał na Walentynki (no, kilka dni po) do Rzymu albo Paryża. Loty z Berlina w dwie strony dla obu destynacji to ~4 stówy. Tylko nie wiem czy znajdę coś więcej niż mordownie do spania za jakieś dwiesta złoty.

 

@Pulek jak tam FM? Ja dzisiaj i jutro ruszam w Bundeslidze.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli wypali mi ta robota o której pisałem, jest ona w 100% zdalna. Wole spróbować przez miesiąc czy tam dwa pracować z plaży w Malezji czy Tajlandii niż z Wrocławia w którym i tak na to utrzymanie miesięczne muszę te 2 tys poświęcić :P Plan mam, potrzbeuje chwile na jego wykonanie.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

U mnie się posypała gra..

Początek był niezły

 

Ale potem już jest gorzej. Ciągle mi kwiliła gra przy podsumowaniu w przerwie, że mam za dużo strat w środku, więc Carillero został zamieniony na środkowego pomocnika z rolą obrony i jakby trochę lepiej, ale wyniki dalej słabe... Pozostaje powalczyć o 2 lokatę i pokonać Romę w finale pucharu ligi

 

wyniki

tabela

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Brudinho napisał:

Na razie mam ogarnięte:

Katowice -> Dubaj 10.05.2018 -> 124 zł

Dubaj ->Cochin 13.05.2018 -> 341 zł 

kilka dni w Indiach. Wypad na Goa przejechanie sie tymi ich zjebanymi mitycznymi pociągami <3 Poczuć wiatr we włosach, gówno na twarzy, trupa na drodze ;) Wypróbować autostop.

Cochin -> Kuala Lump 19.05.2018 ->199 zł 

Stąd gdziekolwiek w cenie koło 100 zł samolotem :P Włóczęga do 10 czerwca i powrót :P

 

Tyyyy, chwila. Ale to są ceny lotów O.o ? Kiedy to ogarniałeś bo chyba nie śledziłem wpisów?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...