Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Reaper napisał:

i dobrze, że nie jestem w MT, jeszcze by mi kazali zakładać te wszystkie tematy na Awardsy jako świeżak :kekeke: 

Po prostu chujowo to taktycznie rozegrałeś. Miałeś kilka dni na umówienie się z kimś z większą ilością głosów na piwo w jakiejś knajpie, gdzie się wchodzi po schodach (najlepiej jakby do tego były oblodzone - czyli schizzm i krzysfiol odpadają). Promile są, lód jest - nikt by Cię nie podejrzewał.

Odnośnik do komentarza

"Korona królów" zadebiutowała właśnie na TVP, miała wszelkie zadatki na niezwykle czerstwe dzieło i muszę przyznać, nie zawiodła oczekiwań.

Gra aktorska tyłka głównej bohaterki ma w sobie co najmniej tyle samo talentu i mimiki co jej twarz.

Pyszny lolcontent, spodziewam się wysypu memów.

 

EDIT: Pierwszy odcinek dzieje się 7 lat przed drugim, w tym tempie do końca sezonu nie będzie korony królów, tylko rozbiory xD

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Taktyka

 

Nie czaję, zmieniłem z ciekawości Gagliardiniemu rolę ze środkowego pomocnika na Carillero, a wydaje mi się, że ta rola aż tak nie pasuje do mojej taktyki, chociaż jeśli wierzyć opisowi, to kiedy boczny pomocnik schodzi do środka, to ten idzie do boku. W każdym razie 2 mecze rozegrał w tej roli, 2 bramki, noty 8.3 i 7.3. Generalnie to na razie na 5 spotkań 3 wygrane i 2 porażki. Niby ataki skrzydłami, ale po każdym meczu mam w analizie pomeczowej, że obszar koncentracji ataków to środek :-k 

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...