Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Hawkeye napisał:
Godzinę temu, lad napisał:
Co obstawiacie na słowo roku 2018? Ja mam dylemat pomiędzy cb, wgl, a jprdl.
 
XD

Ja obstawiam #konstytucja, ale Twoje też śmieszne, pozdrawiam

Biorąc pod uwagę refleks językoznawców to będzie pewnie cool (sooo 2003) albo nie wiem, emoji albo snap?

Odnośnik do komentarza

No ale to nie chodzi o najnowsze słowo itp. Przeczytajcie całe zestawienie, jest wiele wyrazów, które były obecne i za mojej podstawówki. Po prostu ten był wśród najpopularniejszych - najczęściej zgłaszanych :) . Osobiście nie podoba mi się, że wybrali formę "XD", byłbym zwolennikiem przedstawienia tego jako zapisu "iksde" :) .

 

I to nie językoznawcy zgłaszali wyrazy, tylko ludzie za pośrednictwem ankiety na stronie PWN (sam też zgłaszałem ;))

 

Za onetem:

 



Do katalońskiego parlamentu wejdą jeszcze: lewackie ugrupowanie Wspólna Katalonia (7-8 mandatów), separatystyczna Kandydatura Jedności Ludowej (5-6 mandatów), a także Partia Ludowa, rządząca aktualnie Hiszpanią (3-5 mandatów).

 

Lewackie? :-k 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Głośniki i wzmak przyszły rano, ale bez kabla do podłączenia ze wzmacniaczem. Wieczorem zawiozłem żonę z młodym do teściów, no a teściu oczywiście miał kawałek takiego kabla, to wziąłem od niego i wróciłem do siebie. A że dzieciak jestem, to nie byłem w stanie już wytrzymać do wigilii, tylko zacząłem podłączać ;) i dobrze właściwie, bo zajęło mi to ponad 2h, żeby wszystko hulało. 

 

Podłączenie nie jest takie banalne, bo:

  • pierwszy raz kręciłem i ciąłem te śmieszne kabelki od wzmacniacza do głośników, oczywiście lekką spinę miałem czy to dobrze robię, ale chyba git
  • dokupiłem Chromecast Audio + kabel jack na czincze, no i trzeba było to podłączyć, żeby grało, w końcu się udało
  • kupiłem do TV kabel optyczny, ten musi wejść w DAC-a (też dokupiony) i dopiero z niego wychodzą czincze, które można wpiąć we wzmacniacz. Najgorsze, że będąc samemu w domu trochę ciężko (a trochę głupotą jest) zdejmować TV i podpinać kable, ale jakoś się udało (ciężko było w ogóle odnaleźć to wejście optyczne, bo schowane). Niestety audio nie chciało iść, zmieniłem wszystko jak trzeba w ustawieniach TV, ale nadal bez skutku. Skontaktowałem się z kumplem, który mi cały sprzęt wybierał i też po zdjęciach i opisach stwierdził, że wszystko gra. Ostatecznie stwierdziłem, że sprawdzę jak tam Chromecast i się okazało, że przestał działać, więc coś się zjebało po drodze... no i okazało się, że na wzmacniaczu można przełączyć się między głośnikami A i B, co widocznie przełączyłem kolanem przy trzymaniu TV ;) 

Teraz jestem usatysfakcjonowany, wszystko działa jak trzeba, a w tym właśnie momencie leci ostatni hit Maryni - You got the juice! :muza: 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Brachu napisał:
10 minut temu, Man_iac napisał:
Ja w tym roku na święta do Francji jadę do rodziny żony. A firmowe wigilie kuż z głowy emoji4.png

teściowa robi grzybową czy barszcz z uszkami?

Oni tam nie maja bezmiesnego zwyczaju, więc pewnie jakieś mięso, ostrygi. Może gęś faszerowana. Na pewno będzie polski bigos z grzybami bo to wiozę z Polski.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...