Skocz do zawartości

Marynia urzeczona promocjami sięga głęboko do portfela i wydaje 532 złote na przedmioty, z których nigdy nie skorzysta


krzysfiol

Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na ankietę, tworzę Marynię tylko dlatego, żeby jmk się nie sapał :/  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Misiek napisał:

Nope, strzelanki tylko PC, gdybym nie wiedział jaką konsoletę ma me_who napisałbym po prostu: XOne/PS4 jak zwierzęta, czy PC jak biały człowiek?

No nie wiem. Ze strzelanek na PS4 gram w Rainbow Six Siege i B1 i gry jak gry. Po prostu wszystkiego trzeba sie nauczyc.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, jmk napisał:

mewho bf1 singiel?

Mullti. Singiel jest tak kosmicznie chujowy, że nie polecam nawet pożyczać gry z internetu, bo szkoda transferu i miejsca na dysku. A w multi gra mi się bardzo fajnie, bo jest 32x32, cele do zdobycia na mapach i nie muszę się martwić, ze jak ginę kilkanaście razy w meczu to kaplica, bo można punkty nabijać w inny sposób.

 

32 minuty temu, Misiek napisał:

PS4 jak zwierzęta, czy PC jak biały człowiek?

Na konsoli. Trudniej, ale wszyscy tak mają, więc jakoś się wyrównuje ;) Ponadto znalazłem swoją niszę - wsparcie i tam skill nie jest aż tak potrzebny, bo jak strzelam głównie ogniem ciągłym :] Do tego mam moździerz i skrzynki z ammo i oczy mnie bolą, bo tyle grałem w weekend :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Skrzynki zawierają tylko skórki do broni i ewentualnie części do melee (które i tak nie mają chyba lepszych statów niż te "zwykłe"). No i jeszcze bonus XP na całą drużynę, ale nawet nie wiem jak to odpalić :)

A tak, to normalnie XP "na level" oraz dodatkowy level każdej klasy w zależności od tego ile się nią gra, który odblokowuje dostęp do większej ilości broni dedykowanej dla klasy.

Np ja mam level 15, wsparcia 2, a reszta 0. I we wsparciu mam dostęp do połowy broni, a w reszcie tylko podstawowy.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Fenomen napisał:

 

Pełna zazdrość, że Wy to sobie możecie w weekend machnąć :sad: Z Warszawy to ja se mogie

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, wwosik napisał:

 

Taka jest najgorsza. Przy 38 zazwyczaj lepiej się czuję, a i ludzie widzą, żem chory to nie dokuczają :P

 

No ja wczoraj wypiłem kilka piw u Fenomena i gorączka przyszła znikąd i mnie poskładało ale bałem się brać jakieś leki na alkohol i do rana cierpienie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...