Skocz do zawartości

Marynia urzeczona promocjami sięga głęboko do portfela i wydaje 532 złote na przedmioty, z których nigdy nie skorzysta


krzysfiol

Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na ankietę, tworzę Marynię tylko dlatego, żeby jmk się nie sapał :/  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Counter napisał:

Dobra, zagrałem kolejny etap go go cs go, pierwsza mapa bardzo dobra, dużo fragów, mało śmierci, czułem się pewnie i skończyłem w czołówce tabeli. Druga za to chujowo mi poszła, nie trafiałem timingów, pecha sporo i ogólnie słabo. Gdyby brać tylko pierwszą mapę pod uwagę to bym przeszedł, ale druga poszła mi słabo, gdzie inni byli stabilniejsi. Wyniki nie wiadomo kiedy, na dniach, raczej się nie dostanę, ale 100% pewności nie mam(sytuacja klon z ostatniego etapu :keke: ) . Wstydu jednak forumowej społeczności nie przyniosłem. ;)

 

I tak jesteśmy dumni :))))

31 minut temu, jmk napisał:

Niby ta sama branża, a nie wiem o czym mówicie :kekeke:

 

Ja wiem o czym mówią, ale na co to się konkretnie przekłada to też nie wiem :kekeke:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, szramek napisał:

Ostatnio się zacząłem lekko interesować data science, ale zastanawiam się czy da się od zera, powiedzmy w rok, samemu wejść na poziom junior analyst na przykład.

zależy od firmy, aktualnie jest duży popyt to pewnie by nie wybrzydzali.

Odnośnik do komentarza

Mam przekrój pociągów ostatnio :keke:

 

We wtorek jechałem kaemką (osobówką) na trasie na Dęblin, dziś jechałem IC, bo - uwaga uwaga - na kolei awaria :P i wzajemne honorowanie biletów. To mogę śmiało powiedzieć, że pociągi na mojej trasie to zupełnie inny świat. Na Dęblin jechałem starym EN-57, tym co klekoce, szarpie i rzuca, z zamkniętymi przedziałami, grzejnikami elektrycznymi na mostkach i drzwiami otwieranymi przez maszynistę. Brakowało tylko żeby wyświetlacz nowy zdjęli z przedziału i siedzenia zmienili na plastikowe (najlepiej czerwono-pomarańczowe) i bym poczuł się jak w latach 90 :D Dziś za to jechałem Polonezem, co prawda tylko na korytarzu, bo ludzie z trzech pociągów się musieli zmieścić :keke: ale też luksusem nie wiało, bardziej latami 90-tymi :D, do tego wcale szybciej nie jechał niż nowe zmodernizowane kible, nie mówiąc już o flirtach.

 

Mówiąc krótko - nie będę narzekał na pociągi Mińsk-Wwa, bo tu już naprawdę XXI wiek zawitał.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...