Skocz do zawartości

Marynia urzeczona promocjami sięga głęboko do portfela i wydaje 532 złote na przedmioty, z których nigdy nie skorzysta


krzysfiol

Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na ankietę, tworzę Marynię tylko dlatego, żeby jmk się nie sapał :/  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, ajerkoniak napisał:

No Widmo rozjebało cały urok, ratowało się jak mogło praktycznymi efektami specjalnymi. Atak Klonów to gówno gorsze nawet niż Holiday Special, nie ma ani jednego plusu chyba, no ewentualnie ilość mieczy świetlnych w ruchu ;) Zemsta trochę poprawiła prequele bo postawiła na postacie i w sumie nawet Christiansen się postarał. Akurat jak w tym roku oglądałem Nadzieję to uważam, że to jedne z najwolniej starzejących się efektów specjalnych w historii. Mając w głowie kiedy powstał film IMO można być tylko pod wrażeniem. Imperium jest zwyczajnie doskonałe, ja będę trzymał, Ty napierdalaj.

 

W Mrocznym Widmie fajna była tylko walka z Maulem, a w Ataku Klonów z hrabią Dooku. Ale chyba mimo wszystko Atak Klonów podoba mi się bardziej niż Mroczne Widmo

Odnośnik do komentarza

No trochę to zjebane, że niby najpierw (chronologicznie) walka na miecze świetlne to były skoki, piruety i inne chujemuje, a potem nagle jebut - szermierka jak mieczem ze średniowiecza ;)

1 minutę temu, kaderr napisał:

Przede wszystkim ustalmy jedną rzecz – całe Gwiezdne Wojny to trochę gówno.

 

Ten Pan właśnie poprosił o bana, czy mi się wydaje?

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, me_who napisał:

123 Łotr 4567

Dla mnie chronologicznie najlepiej dla kogoś zupełnie zielonego. Ponadto jak przetrwa jedynkę, to jest niemal pewne, ze mu sie cała seria spodoba ;)

 

Bilet kupiony, póki co prywatny pokaz sie szykuje. Jestem jedyna osoba na ten seans.

 

Pisiąt razy nie przetrwałem 1 :kekeke: Zauważyłem, że SW maja na mnie wpływ jak Bollywoodzkie produkcje :keke: Włączę to, nagle głowa znajdzie poduszkę i człowiek budzi się po filmie ;)

Odnośnik do komentarza

Chcecie spoilery z nowych Star Warsów?

 

WIEM ŻE CHCECIE:

 

Godzinę temu, Ingenting napisał:

Wśród neologizmów w powszechnym użyciu PWN wyróżnia czasownik odjaniepawlić/odjaniepawlać (się) w znaczeniu ‘zdarzyć się niespodziewanie’. Najbardziej typowe użycie to pytanie „Co tu się odjaniepawla?”.

 

CO

 

A najlepiej jak normiki próbują tłumaczyć czanmowę i robią to źle. I w ogóle z opisu wynika że XD jest uśmiechem - takim pozytywnym. Przecież XD jest typowym uśmiechem szyderczym, jebane nooby. Pisząc >XD< masz na myśli: śmieję się z ciebie, kurwo, bo jesteś żenujący - albo - walnąłeś głupotę - albo - o, widzę kolega nowy w internetach.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ingenting napisał:

Wśród neologizmów w powszechnym użyciu PWN wyróżnia czasownik odjaniepawlić/odjaniepawlać (się) w znaczeniu ‘zdarzyć się niespodziewanie’. Najbardziej typowe użycie to pytanie „Co tu się odjaniepawla?”.

 

CO

Strona PWN zarówno w zeszłym, jak i w tym roku robiła plebiscyty na młodzieżowe słowo roku i słowo roku. W pierwszej kategorii odjaniepawlać było dość popularne i rok temu i obecnie. Postanowili podejść w sposób językoznawczy do proponowanych słów. Fajny projekt. (https://sjp.pwn.pl/ciekawostki/Mlodziezowe-slowo-roku;199794.html)

Godzinę temu, FYM napisał:

25152336_2054105071272974_44591712420545

 

Zaszaleli...

Na Camp Nou też tak wygląda, za dopłatą dostaniesz wióry cebulkowe ;) 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...