Skocz do zawartości

Marynia urzeczona promocjami sięga głęboko do portfela i wydaje 532 złote na przedmioty, z których nigdy nie skorzysta


krzysfiol

Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na ankietę, tworzę Marynię tylko dlatego, żeby jmk się nie sapał :/  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, jmk napisał:

Niewiele się dziś pomyliłem, karny trochę z dupy + gol w doliczonym czasie gry.

 

 

Ja nie moge pojac, po kiego grzyba na boisku jest Zwolinski (celowo nie pisze "gra Zwolinski"). Ogolnie skutecznosc musicie poprawic, bo okazje stwarzacie, w statystykach jest dobrze, Piotrowski to duza nadzieja, no ale punktowania z tego nie ma...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SZk napisał:

Ja nie moge pojac, po kiego grzyba na boisku jest Zwolinski (celowo nie pisze "gra Zwolinski"). Ogolnie skutecznosc musicie poprawic, bo okazje stwarzacie, w statystykach jest dobrze, Piotrowski to duza nadzieja, no ale punktowania z tego nie ma...

 

Bo nie ma innego napastnika....

 

14 minut temu, Jahu napisał:

Mocny koniec Belfra
:o

 

Ja chyba nie wszystko skumałem.

Odnośnik do komentarza

Klopp dzisiaj pokazał swoje prawdziwe oblicze. Polecam ten jego wywiad pomeczowy. Ból dupy mocno :laugh:

 

Ponadto, po meczu udał się do pokoju prasowego i poprosił  zgromadzonych tam dziennikarzy o podniesienie ręki, jeśli uważają że karny był zasłużony. Wszyscy to zrobili :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...