Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedłem solo Borderlands 1 (z dlc) przeszedłem w coopie Borderlands 2 (zostały nam 3 dlc), a teraz gram Tales from borderlands i jestem przezachwycony. Po pierwsze świetnie dodaje głębi całemu uniwersum, po drugie jak to zajebiście jest filmowo zrobione :D i ocieka tym specyficznym klimatem i humorem z podstawowej serii Borderlands. Znakomita robota Telltale. Choć inne emocje niż Walking Dead, to przyznam, że póki co najlepiej się tu bawię że wszystkich gier Telltale. Oby tak zostało do końca :)

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
Pytanie tylko w jakim języku pisałbyś tego posta gdyby nie ci ludzie kierujący się zasadami "narodowymi. Myślę, że nie byłby to język polski. To musi być po prostu dobrze wyważone i w jedną i w drugą stronę.
 

Myślę że nawet jeśli nie pisał bym tego posta po polsku, to miałbym to, że tak powiem, w piździe :) Nie wydaje mi się żeby bycie Polakiem stanowiło większy powod do dumy niż bycie powiedzmy Ukraincem czy Eskimosem. Znaczy Innuitą :)
  • Lubię! 4
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...