Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zwalnianie trenerów przez zawodników to też patologia polskiej piłki.

 

 

Pamiętacie jak tu pisałem, że w szpitalu pobyt jest minimum 3 dni i Gacek wyśmiewał? Dostałem dziś wiadomość co do mojej grudniowej hospitalizacji w Gdańsku, na którą miałem jechać - o dziwo ;) - na 3 dni:

 

Cytuj

Ponieważ od początku X  NFZ zmienił umowę hospitalizacja musi trwać 3 noce. W związku z tym może Pan przyjechać nawet w godz popołudniowych bo będziemy mieli wystarczająco dużo czasu.

 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, jmk napisał:

Pamiętacie jak tu pisałem, że w szpitalu pobyt jest minimum 3 dni i Gacek wyśmiewał? Dostałem dziś wiadomość co do mojej grudniowej hospitalizacji w Gdańsku, na którą miałem jechać - o dziwo ;) - na 3 dni:

Faktycznie, miałeś rację, nie mogłem w przeszłości być hospitalizowany jedną noc, skoro NFZ od października 2017 nakazał, by być hospitalizowanym minimum trzy noce :lol:

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, jmk napisał:

Zmienili zapis z 3 dni (dwóch nocy) na 3 noce. Myślałem, że skumasz, ale wolisz dalej brnąć.

Stwierdziłeś kiedyś, że niemożliwym jest bycie hospitalizowanym jedną noc na NFZ, bo to nieopłacalne. Podałem Ci własny przykład (z 2014 r.) jako kontrargument, a w odpowiedzi podajesz mi nowelizację z 2017 r. dotyczącą refundacji tychże kosztów. Tak jakby fakt nieopłacalności czegoś dla szpitala miał z automatu oznaczać niepraktykowanie czegoś przez szpital :lol:

Także przykro mi, medyczna alfo i omego, ale Twoje stanowcze twierdzenie o nieprzyjmowaniu pacjentów na jedną noc i przetrzymywaniu ich zawsze do momentu refundacji z NFZ mija się z prawdą. Być może w przyszłości tak będzie, ale z całą pewnością w przeszłości tak nie było.

 

BTW, nawet cytowany dyrektor szpitala z Twojego linku Tobie przeczy ;)

Cytuj

- Ja nie trzymam pacjenta na siłę, u mnie nie ma takich sytuacji. Wykonuję te procedury, które są potrzebne ze względu na stan chorego. Przetrzymywanie go naraża mnie na dodatkowe koszty, a przecież NFZ i tak nie płaci za nadwykonania... – mówi nam dyrektor Kosoń.

 

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Grubo masz. Podalem przyklad zmiany, a skoro jest zmiana tzn. Ze wczesniej tez cos bylo. I podalen przyklad, ze po 2010 byly to 3 dni. Teraz sa cztery, wczesniej bylo 5.

 

 

Jasne, ze moglo Ci sie zdarzyc byc jeden dzien, ale widoczne szpital tez wolal nie dostac za Ciebie zwrotu kasy od NFZ niz Cie trzymac dwa dodatkowe dni na oddziale - i w sumie im sie nie dziwie, ze Cie nie chcieli u siebie.

 

To kolejny absurd nfz, moze w dobrej mierze, ale faktycznie jest bez sensu bo a) zabiera czasem miejsca niepotrzebnie b) powoduje brak zwrotu kasy za leczenie poniżej tych 3 czy teraz 4 dni. W jednym przypadku traca pacjenci, w drugim szpitale, a wiec posrednio tez pacjenci.

 

 

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jestem w połowie trzeciego odcinka Belfra, jaki ten serial jest w tym sezonie głupi :|
 

choćby takie pierdoły jak trzymanie kluczy obok drzwi wejściowych zamiast noszenie ich ze sobą czy te całe "tajne" hasło xD.

 

 

Jak pierwszy sezon Watahy podobał mi się mniej od Belfra to drugie sezony to póki co miazga ze strony HBO, tam oczywiście też są jakieś pierdoły, których można się czepiać, no ale ogląda się to dobrze, są fajne widoki etc., a Belfer wygląda póki co jak produkcja dla kretynów...

Odnośnik do komentarza

Oglądam skrót TBvsNO i w pierwszej akcji punktowej widzę, że gość zblokował punta, wbiegł na pole punktowe i stoi. Myślę sobie, gościu, przyłóż tę piłkę w końcu, bo ci ktoś zrobi tackla i się skończy. Zapomniałem, że w tej dyscyplinie touchdown jest ani touch, ani down, wystarczy być z piłką w polu punktowym :keke:

Odnośnik do komentarza

Byłem wczoraj na Spektaklu dla trzech aktorów w wykonaniu Andrzeja Grabowskiego, Mikołaja Grabowskiego i Jana Peszka. Forma spektaklu ciekawa, lekko absurdalna, momentami humor przaśny, ale przejdzie, zagrane świetnie. Jak mnie smuci jedynie to, że ewidentnie dalej widać, że ludzie patrzą na Grabowskiego i DALEJ widzą w nim Kiepskiego. Przy tylu świetnych rolach to trochę żenujące...

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, ajerkoniak napisał:

To, że nie kojarzą go z niczego innego przy jego ogromnym warsztacie aktorskim to już smutne. No i błagam, rola może była dobra, ale serial jest już przewałkowany po latach niesamowicie.

 

Nie kojarzyć Bożej podszewki? No i masa spektaklów Teatru Telewizji?

Niżej podszewki nie kojarzę. A że spektaklami jest jednak Tak, że porownujesz serial który przez wiele lat oglądały miliony z Teatrem Telewizji, który nigdy się super oglądalnością nie cieszył, więc i trudno żeby to nagle zmieniło jego postrzeganie.

 

A serial po prostu stał się kultowy. I wcale nie uważam, żeby był tak zły jak się o nim mówiło. Myślę, że to serial ż duża ilością drugiego dna.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, jmk napisał:

Jasne, ze moglo Ci sie zdarzyc byc jeden dzien, ale widoczne szpital tez wolal nie dostac za Ciebie zwrotu kasy od NFZ niz Cie trzymac dwa dodatkowe dni na oddziale

Hola, hola.

Napisałeś na początku:

Cytuj

Nie wyjdziesz ze szpitala po jednym dniu, bo nfz finansuje minimum 3 doby ;)

To była bzdura, bo i ja i jak widać Brudi też mieliśmy sytuację wyjścia po jednej dobie. Faktu, że płacą za więcej dób przeleżanych nie kwestionowałem.

 

Cieszę się jednak, że zmądrzałeś i przyznałeś, że wyjście po jednej dobie może mieć jednak miejsce. :)

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Lucas07 napisał:

Jestem w połowie trzeciego odcinka Belfra, jaki ten serial jest w tym sezonie głupi :|
 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

choćby takie pierdoły jak trzymanie kluczy obok drzwi wejściowych zamiast noszenie ich ze sobą czy te całe "tajne" hasło xD.

 

 

Jak pierwszy sezon Watahy podobał mi się mniej od Belfra to drugie sezony to póki co miazga ze strony HBO, tam oczywiście też są jakieś pierdoły, których można się czepiać, no ale ogląda się to dobrze, są fajne widoki etc., a Belfer wygląda póki co jak produkcja dla kretynów...

z kluczami chodzi o to, żeby Policjha miałą także dostęp, wszak to mieszkanie policyjne.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Man_iac napisał:

Niżej podszewki nie kojarzę. A że spektaklami jest jednak Tak, że porownujesz serial który przez wiele lat oglądały miliony z Teatrem Telewizji, który nigdy się super oglądalnością nie cieszył, więc i trudno żeby to nagle zmieniło jego postrzeganie.

 

A serial po prostu stał się kultowy. I wcale nie uważam, żeby był tak zły jak się o nim mówiło. Myślę, że to serial ż duża ilością drugiego dna.

Też masz nowego Samsunga że Ci zmienia np z na ż i niektóre słowa zapisuje wielką litera? Strasznie mnie to wkurwia :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...