Skocz do zawartości

Pan Perez przenosi Marynię wprost do DXXX wieku płynności i dobrobytu


Hawkeye

Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy

    • Jak się wyjmie irytujący kamień z sandałka
    • Kiedy woda zaczyna się gotować akurat wtedy, kiedy właśnie szedłeś do kuchni
    • Zielone światło w momencie zbliżania się do skrzyżowania tak, że nie trzeba zwalniać
    • Trafienie za pierwszym razem pokrętłami/wajchą w idealną temperaturę wody z kranu
    • Natrafienie na ukochaną piosenkę w radiu
    • Nowa wersja INVISION POWER BOARD na forum

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Prezydent Katalonii - Puidgemont - prawdziwy bohater narodowy :D

 

>zatwierdź referendum wbrew konstytucji

>oglos niepodległość, ale ja zawies

>Madryt ma Cię w dupie

>Godziny przed ultimatum zdecyduj, że ogłosisz przedterminowe wybory i uchronisz autonomię przed ingerencja Madrytu

>Przestrasz się reakcji ludzi, kolegów z partii i sojuszników, na twoja decyzję, zmień ja po godzinie i oddaj sprawe ogloszenia niepodległości parlamentowi, sam nie podejmiesz decyzji

>Zonk, wszyscy mają twoja deklaracje w dupie

>W wyniku uzyskaj zawieszenie autonomii, osłab region ekonomicznie i jeszcze bardziej skloc ludzi.

>Zostawiasz rozpierdol na miejscu i (prawdopodobnie, jak podają tutejsze media) jedziesz do Belgii prosić o azyl polityczny :D:lol:

 

Madryt wygrywa przez KO.

 

Dobry wieczór :)

 

 

 

 

  • Lubię! 7
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Można się hihrac z władz Katalonii, ale z drugiej strony Hiszpanie nie dają żadnej legalnej możliwości wyjścia z Królestwa. Szkoci czy nawet Quebec mieli swoje legalne referenda niepodległościowe, a tutaj konstytucja nawet nie daje możliwości takiego działania. A jestem w stanie zrozumieć, ze część Katalończyków chciałaby własnego państwa, tak samo jak Polacy chcieli żeby Królestwo Polskie było, well, polskie a nie częścią Rosji w XIX wieku. I tez nie mieliśmy legalnej możliwości wystąpienia z takiego niechcianego przez wielu mariazu.

Poza tym tak oklaskiwane tutaj działania odwetowe Madrytu tylko zradykalizują Katalończyków.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Opony zimowe - check

Filtr oleju i olej - check

Filtr powietrza/kabiny - check

Nowe oryginalne klocki hamulcowe - check

Przegląd wszystkiego - check

 

Auto gotowe na zimę. Wszystko w ASO. Zamknąłem się w 1100 PLN.

Gorzej że w listopadzie czeka mnie ubezpieczenie, czyli kolejne 2k w dupę...

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...