Skocz do zawartości

Pan Perez przenosi Marynię wprost do DXXX wieku płynności i dobrobytu


Hawkeye

Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy

    • Jak się wyjmie irytujący kamień z sandałka
    • Kiedy woda zaczyna się gotować akurat wtedy, kiedy właśnie szedłeś do kuchni
    • Zielone światło w momencie zbliżania się do skrzyżowania tak, że nie trzeba zwalniać
    • Trafienie za pierwszym razem pokrętłami/wajchą w idealną temperaturę wody z kranu
    • Natrafienie na ukochaną piosenkę w radiu
    • Nowa wersja INVISION POWER BOARD na forum

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Typowy pokój w Barcelonie ;)

 

Właśnie trafiłem w hiszpańskiej tv na Blade Runnera <3 

 

A wczoraj obejrzałem także w tv Kingsmana. Czytałem na forum pochlebne opinie, ale ich nie podzielę. Tak nijaki film, że aż ciężko mi coś o nim powiedzieć. Trochę jakby za bardzo nie wiedział, czy chce być komedią, parodią, filmem akcji, kinem szpiegowskim czy jeszcze czym innym, przez co wszystko się rozmyło. Ani to zabawne, ani zajmujące, ciężko było utrzymać na nim przez dłuższy czas uwagę. Nie dałem rady obejrzeć do końca, poszedłem spać ;) .

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, kuab napisał:

No ale w końcu się zesrali z tą niepodległością i odpuszczają, tak?

Teraz grają na czas i próbują w jakikolwiek sposób złapać poparcie Europy, ale bez skutku. Obecnie włączyli płytę że mają dość ciągłych represji (co? xD), a ostatnie wyroki i aresztowania - Madryt aresztowal dwie osoby ich zdaniem wspolodpowiedzialne za referendum plus prawie zamknęli dowodzącego Mossos - podbiło bębenek. Madryt w sumie już nie ma wyjścia, muszą zawiesić autonomię i rozwiązać tutejszy rząd. A Katalończycy będą ciągle w ciemnej dupie (swoją drogą już ponad 500 firm uciekło że swoimi siedzibami z regionu i proces ten ciągle postępuje) póki ktokolwiek z Europy nie wstawi się za nimi, a wiadomo, raczej nikomu nie jest to na rękę.

 

Dzień dobry :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie zamknąć - zdecydowana większość przeniosla swoje główne siedziby - a dokładniej przerejestrowala ten status na inna placówkę. W tym samym w przypadku niepodległości nie będą firma z siedzibą w Katalonii ;). Madrytowi to się spodobalo, więc ogłosił że modyfikują prawo, które ułatwią wykonanie przez firmy takiego ruchu. No i większość przerejstrowala się poza Katalonię.

 

Jak gdzieś przeczytałem - jeszcze nikt ostatnio nie zrobił tyle dobrego dla Hiszpanii co prezydent autonomii katalońskiej - Puidgemont ;)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

A w ogóle to zapomniałem się pochwalić - dziękujemy #dobrazmiana i wszystkim półmózgom głosującym na PiS, za kilka miesięcy mój tata będzie mógł w wieku 54 lat przejść na emeryturę :roll: Główne podziękowania dla Pan Antek i jego choroba psychiczna.

 

W ogóle świetnie to rozegrali - w czwartek mój tata miał podsumowanie roczne, na którym dostał najwyższą ocenę i jego przełożony postawił mu piękną laurkę. W poniedziałek ten sam przełożony przyniósł mu wypowiedzenie, które oczywiście dostał gdzieś z góry :kekeke:

 

@Hawkeye, @krzysfiol ikonki :roll: nie ma, a też zauważyłem brak :( 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...