Skocz do zawartości

Marynia jako wzorowy korpoludek przepracowuje 529 darmowych nadgodzin w czasie swojego urlopu


krzysfiol

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Z życia 35 latka mieszkającego w mieszkaniu studenckim "21.09.2017 zrobiłem sobie herbatę w słoiku, żeby było dużo i żeby nie było trzeba chodzić"

CO w życiu mi poszło nie tak? :D

W takim razie polecam zrobić w dzbanku i dorzucić jakieś owoce. Też jest dużo i nie trzeba chodzić, a nie powoduje pytań co poszło nie tak :D

Odnośnik do komentarza

 

Z życia 35 latka mieszkającego w mieszkaniu studenckim "21.09.2017 zrobiłem sobie herbatę w słoiku, żeby było dużo i żeby nie było trzeba chodzić"

CO w życiu mi poszło nie tak? :D

W takim razie polecam zrobić w dzbanku i dorzucić jakieś owoce. Też jest dużo i nie trzeba chodzić, a nie powoduje pytań co poszło nie tak :D

 

 

Dzbanek? :| Owoce? :| Nie zrozumiałeś słowa klucz ->studenckie?

Odnośnik do komentarza

Ale że poza parunastoma, którym pomyliło się głosowanie z plebiscytem popularności, jego kłamstwa zyskają jakiś zwolenników to się nie spodziewałem ;)

Ty dalej swoje kłamco. Pokaż lepiej dowody na głupoty, które mi zarzuciłeś. Szkoda czasu na kopanie się człowiekiem Twojego pokroju :roll:.
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...