Skocz do zawartości

Marynia jako wzorowy korpoludek przepracowuje 529 darmowych nadgodzin w czasie swojego urlopu


krzysfiol

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jak mnie zaczyna łapać przeziębienie to pije herbatę 50/50 że spirytusem i sokiem malinowym i normalnie pracuję. Unikam wtedy tylko kontaktu z jedzeniem. W sumie to ostatni raz na jakimś L4 byłem ponad 5 lat temu :D

50% herbaty i 50% spirytusu to daje 100 % mądralo. Gdzie jeszcze wciśniesz sok malinowy?

Odnośnik do komentarza

 

A ja jak mnie zaczyna łapać przeziębienie to pije herbatę 50/50 że spirytusem i sokiem malinowym i normalnie pracuję. Unikam wtedy tylko kontaktu z jedzeniem. W sumie to ostatni raz na jakimś L4 byłem ponad 5 lat temu :D

50% herbaty i 50% spirytusu to daje 100 % mądralo. Gdzie jeszcze wciśniesz sok malinowy?
50/50 to tylko nazwa marketingowa. Całkiem jak "sok 100%" :D
Odnośnik do komentarza

 

 

A ja jak mnie zaczyna łapać przeziębienie to pije herbatę 50/50 że spirytusem i sokiem malinowym i normalnie pracuję. Unikam wtedy tylko kontaktu z jedzeniem. W sumie to ostatni raz na jakimś L4 byłem ponad 5 lat temu :D

50% herbaty i 50% spirytusu to daje 100 % mądralo. Gdzie jeszcze wciśniesz sok malinowy?
50/50 to tylko nazwa marketingowa. Całkiem jak "sok 100%" :D

 

 

Mnie się wydaje, że Ty po prostu zaczynasz po swojemu pierdolić i przeziębienie daje za wygraną :keke:

Sok 100% nie jest nazwą marketingową :>

 

A JP100% ? :-k

Odnośnik do komentarza

Ale przewidywalny. Te same triggery, te same narzekania, te same antyspołeczne teksty, nic nowego :(

No trudno, cóż poradzić, nie jestem zupą pomidorową, żeby mnie wszyscy lubili ale akurat triggered jestem raczej rzadko. I jakie antyspołeczne teksty? Tylko antykibolstwo i antynatalizm u mnie.

 

 

Uber out z Londynu :-k Nie żebym kiedykolwiek jeździł :keke: ale wiem że był baaardzo popularny.

 

@Hawk to nie wiem co teraz :/

Odnośnik do komentarza

Głęboka orka to chyba jakoś 50-60 cm, więc jeśli na takiej głębokości wkopuje się światłowody, to... :kutgw:

 

Oj, edyta mówi, że w Polsce robi sie max. na 30 cm.

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...