Skocz do zawartości

528 Marynia z przejęcia nie może usiedzieć na miejscu, ponieważ zastanawia się, kto ma rację: gasnący piłkarz czy wschodząca gwiazda palestry


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

http://forsal.pl/artykuly/1072313,bezprecedensowy-wyrok-serwis-chomikuj-pl-ma-usuwac-pirackie-kopie-filmow.html

O ciekawe. A gdzieś ostatnio czytałem na temat eksperymentu, że kilka firm wydawniczych zgodziło się na badanie wpływu piractwa i przez jakiś czas pozwalało wstawiać książki lub usuwało linki do książek. Wyszło na to, że to czy jakaś książka jest piracona czy nie w żaden sposób nie wpływa na jej wielkość sprzedaży :-k

Odnośnik do komentarza

http://forsal.pl/artykuly/1072313,bezprecedensowy-wyrok-serwis-chomikuj-pl-ma-usuwac-pirackie-kopie-filmow.html

O ciekawe. A gdzieś ostatnio czytałem na temat eksperymentu, że kilka firm wydawniczych zgodziło się na badanie wpływu piractwa i przez jakiś czas pozwalało lub usuwało linki do książek. Wyszło na to, że to czy jakaś książka jest piracona czy nie w żaden sposób nie wpływa na jej wielkość sprzedaży :-k

Ja nawet słuchałem o tym w tok fm. Gościu, który prowadził te badania opowiadał o tym u Maślaka w pierwszym śniadaniu.

Ogólnie narzekał, ze w sumie to mało wydawnictw się zgodziło na udział w tym, a skoro wyniki były jakie były to w kolejnych latach może nie być więcej chętnych ;)

Odnośnik do komentarza

kurde... nie moge wpisac polskich znakow w chrome... czy to w wyszukiwarce czy jako post... w innych aplikacjach problemu brak... no to klasycznie jak infromatyk, wysiade i wsiade

kurwa, szkoda, że tak sobie auta nie mogę też naprawić :/

 

AFAIK w win7 możesz zmienić język klawiatury niezależnie dla różnych aplikacji, więc zrób focusa na chrome i daj alt+Shift ;)

Odnośnik do komentarza

 

kurde... nie moge wpisac polskich znakow w chrome... czy to w wyszukiwarce czy jako post... w innych aplikacjach problemu brak... no to klasycznie jak infromatyk, wysiade i wsiade

kurwa, szkoda, że tak sobie auta nie mogę też naprawić :/

 

AFAIK w win7 możesz zmienić język klawiatury niezależnie dla różnych aplikacji, więc zrób focusa na chrome i daj alt+Shift ;)

 

No Focusa się tak nie da naprawić :P

Odnośnik do komentarza

 

 

kurde... nie moge wpisac polskich znakow w chrome... czy to w wyszukiwarce czy jako post... w innych aplikacjach problemu brak... no to klasycznie jak infromatyk, wysiade i wsiade

kurwa, szkoda, że tak sobie auta nie mogę też naprawić :/

 

AFAIK w win7 możesz zmienić język klawiatury niezależnie dla różnych aplikacji, więc zrób focusa na chrome i daj alt+Shift ;)

 

No Focusa się tak nie da naprawić :P

 

Hatchback, sedan czy kombi?

Odnośnik do komentarza

Nie znaczyły, ostatnio przepchali to w inny sposób, w jaki, nie wiem, nie znam się na tym. Problem w tym, że użycie w takim momencie służb i generalnie "siły", robienie pokazowych aresztowań to naprawdę najgorsza możliwa opcja. Jeśli ktoś nie był jeszcze pewny (a były sondaże pokazujące generalnie wyniki oscylujące wokol pół na pół), tak po dzisiejszej farsie udało im się "zyskać" całą rzeszę kolejnych chętnych do odłączenia się :roll:

 

Mnie się to nie podoba, ale ja z założenia jestem przeciwnikiem ruchów nacjonalistycznych, separatystycznych, w ogóle samej idei "nacji/narodowości". Wszyscy jesteśmy ludźmi, zamiast współpracować, lepiej sie dzielić :(

Odnośnik do komentarza

A są już jakieś plany odnośnie sportu? Powstanie katalońska liga?

 

Spanish law allows only teams in the Spanish territory to play in the league, plus those from the small mountain nation of Andorra between Catalonia and France. That means Barcelona would have to win support from Spain's government and parliament to pass new legislation giving Catalan teams an exception like Andorra's.

 

 

http://www.espnfc.com/spanish-primera-division/story/3199060/catalan-independence-puts-barcelona-future-in-jeopardy-la-liga-chief

 

 

A przy okazji to jak wygląda gospodarka Katalonii? Finansowo się utrzymają po odłączeniu? :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...