Skocz do zawartości

528 Marynia z przejęcia nie może usiedzieć na miejscu, ponieważ zastanawia się, kto ma rację: gasnący piłkarz czy wschodząca gwiazda palestry


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

#science

Prognozy długoterminowe są wróżeniem z fusów. Specjaliści z IMiGW nie potwierdzają, a wręcz nawet nieśmiało mówią o tendencjach delikatnie odwrotnych.

 

Cała ta internetowa panika, bo ktoś zobaczył przymrozek we wrześniu. Niczym w kawale o Indianach i zbieraniu chrustu na zimę ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Kurwa czasami aż się dziwie jakim wrednym chujem potrafię być :roll: :keke:

Opowiadaj :))))))
Nie ma o czym. Podważono moje kompetencję i zlano moje zdanie.... więc zrobiłem to co chcieli, ale zamiast postawić moduł do którego dodawaloby się linki i tekst dałem gołego html więc powodzenia jak już odejdę :kekeke:

 

nie ma nic piękniejszego niż dobrze zrobiony beton :keke:

Odnośnik do komentarza

Bylem dzisiaj w kinie na filmie o Barrym Sealu i podczas reklam widzialem zwiastun jakiegos filmu Vegi o szpitalu.

 

To bylo tak obrzydliwie wulgarne i źenujace, ze chcialem sie przejsc po kinie z zazenowania i mialem ciarki wstydu. Ja pierdole, kto to oglada i, przede wszystkim, kogo ten humor bawi? :roll:

Odnośnik do komentarza

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10154867386790770&set=a.124131865769.118638.719615769&type=3&theater

 

Z tablicy Reapera. Jak wyprane ludzie mają mózgi, że bronią pracowanie o północy na urlopie?

Szczesliwy niewolnik to najlepszy niewolnik.

 

No ale moze byl w innej strefie czasowej

 

 

Tam piszą, że godzina różnicy ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...