Skocz do zawartości

528 Marynia z przejęcia nie może usiedzieć na miejscu, ponieważ zastanawia się, kto ma rację: gasnący piłkarz czy wschodząca gwiazda palestry


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

A nie dasz jazzu do kadzidla na mszy :>

 

Ehhhh... to pytanie było najczęściej zadawanym przez uczniów na katechezie. Drugie: czy ksiądz może pić alkohol?

 

 

To nie było pytanie tylko stwierdzenie, że nie dasz rady ;).

 

Kupiłem 780-gramowy stek z antrykotu dojrzewającego 23 dni. Kurewsko marmurkowy. Ależ jutro będzie wpierdalanie.

 

Kurwa, już myślałem, że tyle palenia i ślinka pociekła :D

 

 

Moja pierwsza lufka w wieku 14 lat, teraz okazjonalnie. Nigdy jakoś grubego zjazdu nie miałem raz mi się zdarzyło, nie będę pisał gdzie ;) ale spaliłem sam całą butlę i miałem srogo, wszystko latało w zwolnionym tempie, a ja chciałem tylko spać, żeby mi przeszło i czułem, że się cieszę do kolegów, ale chcę spać kurwa, bo mi się kręci w zwolnionym tempie wszystko :D

Odnośnik do komentarza

Tabaka to rodzaj używki co do którego zupełnie nie wiem o co chodzi. Próbowałem kilka razy, w nosie pokrecilo ale dalej nie wiem co w tym jest fajnego. Po prostu jak przestało kręcić to zupelnie nic w moim samopoczuciu nie zmieniło. Domyślam się, że niepalący podobnie podchodzą do papierosów.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...