Skocz do zawartości

528 Marynia z przejęcia nie może usiedzieć na miejscu, ponieważ zastanawia się, kto ma rację: gasnący piłkarz czy wschodząca gwiazda palestry


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nadal creepy. Wykorzystywanie pozycji starszego faceta, aby zaimponować młodym dziewczynom dopiero wchodzącym w świat zauroczeń, miłości, a już nawet nie chcę mówić o jakiejkolwiek cielesności. Zdecydowanie pójście na łatwiznę, a do tego na granicy legalności i dobrego smaku.

Odnośnik do komentarza

Nadal creepy. Wykorzystywanie pozycji starszego faceta, aby zaimponować młodym dziewczynom dopiero wchodzącym w świat zauroczeń, miłości, a już nawet nie chcę mówić o jakiejkolwiek cielesności. Zdecydowanie pójście na łatwiznę, a do tego na granicy legalności i dobrego smaku.

True that. Dolna granica mojej akceptacji to jednak wiek studentek-praktykantek :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

W Polsce 15 lat. W Hiszpanii 13. ;)

 

W Hiszpanii z tego co czytam to się zmieniło i teraz jest 16 lat :)

 

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/hiszpania-podwyzszono-minimalny-wiek-zawierania-malzenstw/tnp5mm

 

Ale to o małżeństwach. Ja mówię o age of consent.

 

 

Wystarczy doczytać ;)

 

"Ostatnio Hiszpania podwyższyła także z 13 do 16 lat minimalny wiek, w którym osoba jest uznana za zdolną do wyrażenia zgody na czynności seksualne."

https://es.wikipedia.org/wiki/Edad_de_consentimiento_sexual#Espa.C3.B1a

Odnośnik do komentarza

No widzisz, i załóżmy masz dziewczynę 15-letnią, od 2 lat uprawiasz z nią seks, kochacie się, a tu przychodzi Kapitan Państwo i mówi, że nagle nie możecie się kochać, bo od teraz od 16. To jest właśnie faszyzm. Nienawidzę państwa.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...