Skocz do zawartości

528 Marynia z przejęcia nie może usiedzieć na miejscu, ponieważ zastanawia się, kto ma rację: gasnący piłkarz czy wschodząca gwiazda palestry


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, ale zasadnicze pytanie. Jeśli VdV nie kupił FM-a poprzez kupon od Gacka, bo ten już nie działał, to czy Gacek może twierdzić, że VdV kupił FM-a dzięki niemu?

 

Chyba że chodzi tu o coś innego, bo już sam nie wiem :roll:

Dokładnie.

 

Ale i w drugą stronę - VDV nie może mówić, że Gacek mu nie pomógł, bo chciał pomóc, choć ostatecznie nie skończyło się to sukcesem.

Odnośnik do komentarza

Tyle, że to już jest wyjaśnione. Gacek pomógł, vdv nie skorzystał i po co to dalej roztrzasać? Przecież dotyczy to tylko wyrażenia, a na dodatek obie strony wyjaśniły jak sytuacja przebiegła. To jest debilne "przeproś mu udowodnij w momencie, gdy fakty zostały wyjaśnione.

Odnośnik do komentarza

 

 

Fakty zostały wyjaśnione a jedna strona dalej pisze, że to dzięki niej została kupiona gra.

Było to już wyjaśniane. :picard: Napisałem to dawno temu w momencie, gdy po udzieleniu pomocy nie dostałem żadnego "dziękuję" ani "spierdalaj", więc widząc później z powiadomień steam, że gra w FM, wyszedłem z założenia, że go kupił poprzez ten kupon, skoro mu zależało na pomocy. Nie mogłem wiedzieć, że nie kupił w ten sposób, a późniejsze tworzenie narracji w tej czy innej kwestii pod wpływem moich postów mnie nie przekonuje, bo widzę, ile w nich jest kłamstw. I temu się sprzeciwiałem od samego początku, by taką w najlepszym razie pomyłkę nazywać kłamstwem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...