Skocz do zawartości

Marynia siada głęboko w fotelu, zapina pasy i startuje 527 sezon Premier League


Hawkeye

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A właśnie, to nie było takiego typowe działanie attention whore?


Gibraltar wczoraj przegrał 0:9 z Belgią. W sumie kurde im zazdroszczę. Na co dzień sobie pieką te bułki, dostarczają listy czy coś, a raz na 2 miechy pojadą za związkowe hajsy po świecie, zagrają przeciwko fajnej ekipie czasem, wymienią się koszulką z jakimś kozakiem a la Hazard, popykają bez presji na spoko stadionie, no zero spiny. To jest życie

Odnośnik do komentarza

 

To się nazwywa racjonalizacja, i jest jednym z mechanizmów obronnych

Co nie zmienia faktu, że przed podjęciem poważnych zobowiązań możesz z kimś takim zerwać bez żadnych problemów. Inaczej bym podszedł do laski z mężem i dziećmi, która to wrzuca, a inaczej do laski tkwiącej w niezobowiązującym związku. Miałem taką koleżankę w szkole, finalnie zrobiła dość sporą karierę w modelingu, ale i w tamtych czasach miała naprawdę duży potencjał, wyszła z tak zwanego dobrego domu, miała dobre wzorce. Gdy się zakumplowaliśmy, to mówiła, że dostrzega jakieś tam wady swojego "misia" i że on ma za duży temperament, ale przecież takie łobuzy kochają najmocniej. Wtedy też gdzie tylko mogła wrzucała tego typu hasła jak z tego zdjęcia. Mogła przebierać w dużo fajniejszych i zdrowych psychicznie facetach, ale trzymała się gościa znacznie poniżej nie tylko jej poziomu, ale i poziomu człowieka na drabinie ewolucji - zapamiętałem go ze studniówki, gdy wpadł na nią w dresie i jadł rękoma.

Gdy na studiach związała się z naprawdę przyzwoitym facetem i świetnie ułożyła sobie życie przyznała mi się, że gdy opowiadała innym "łobuz kocha najmocniej", to na spotkaniach z nim była przez niego bita.

 

tl;dr wiem, ale nie niweluje to potencjału beki z tego obrazka;

Odnośnik do komentarza

Psychologowie twierdzą, że kobiety wybierające łobuzów na partnerów niekoniecznie naoglądały się za dużo filmów, czy naczytały harlekinów o romantycznych osiłkach, tylko raczej taki wzór wyniosły z domu. Niestety.

Masz rację, spodziewałem się, że to napiszesz, dlatego od razu napisałem o jej środowisku rodzinnym. Najwyraźniej była wyjątkiem od reguły.

Odnośnik do komentarza

Nigdy danych nie sprawdzałem, ale tak na logikę ktoś kto bije partnerkę to osoba niestabilna emocjonalnie. Taka, która łatwo się denerwuje i łatwo daje wyprowadzić z równowagi. A w takiej sytuacji może to i są osoby, które równie wylewnie okazuja pozytywne emocje i może stąd to hasło. Chociaż oczywiście ciężko to uznać za jakieś usprawiedliwienie.

Odnośnik do komentarza

 

Psychologowie twierdzą, że kobiety wybierające łobuzów na partnerów niekoniecznie naoglądały się za dużo filmów, czy naczytały harlekinów o romantycznych osiłkach, tylko raczej taki wzór wyniosły z domu. Niestety.

Masz rację, spodziewałem się, że to napiszesz, dlatego od razu napisałem o jej środowisku rodzinnym. Najwyraźniej była wyjątkiem od reguły.

 

 

Nigdy nie możesz mieć pewności :>

Odnośnik do komentarza

 

 

Nigdy nie możesz mieć pewności :>

Nie, ale znam jej rodziców, to nie przykład jej koleżanek z ojcem w więzieniu czy inną patolą. Dobry dom, wykształceni rodzice z dobrą pracą, ona z ambicjami, a tu dziwny człek przypałętany z podwórka. Jak pisałem, wyjątek od znanej mi reguły.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...