Skocz do zawartości

Marynia siada głęboko w fotelu, zapina pasy i startuje 527 sezon Premier League


Hawkeye

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kto z czystym sumieniem może przyznać, że przeczytał cały post jmk w turystycznym niech da plusa :)

 

Nie spodziewam się ich zbyt wielu ;)

Ja miałem napisać, że właśnie wróciłem z Nowego Jorku ale po poście jmk doszedłem do wniosku, że mniej wydałbym w Gdańsku

Odnośnik do komentarza

Ten DAZN to super sprawa. Oby weszlo do Polszy jak najpredzej. Widze to tak, ze przed sezonem wybierasz se subskrypcje wybranych lig i masz dostep do kadego meczu kazdej kolejki. Bajka.

Kumpel w enerefie ma, masz jeden pakiet 10€. Zrzucił mi skriny: angielska 2 mecze live, reszta z poślizgiem, BuLi tylko skróty, Lig Ę, La Liga i Serie A bardzo dużo, jeśli nie wszystko, liga holenderska jeden mecz.

MLB całe, NFL chyba tez, nawet jakieś ;) Guiness Pro14 w rugby się załapało.

Odnośnik do komentarza

 

Ten DAZN to super sprawa. Oby weszlo do Polszy jak najpredzej. Widze to tak, ze przed sezonem wybierasz se subskrypcje wybranych lig i masz dostep do kadego meczu kazdej kolejki. Bajka.

Kumpel w enerefie ma, masz jeden pakiet 10€. Zrzucił mi skriny: angielska 2 mecze live, reszta z poślizgiem, BuLi tylko skróty, Lig Ę, La Liga i Serie A bardzo dużo, jeśli nie wszystko, liga holenderska jeden mecz.

MLB całe, NFL chyba tez, nawet jakieś ;) Guiness Pro14 w rugby się załapało.

 

To wszystko za 40 złotych? :o

NBA też mają, więc 2x tańsze niż league pass, a więcej w ofercie, nawet jeśli wszystkich meczów NBA nie mają to i tak super.

Odnośnik do komentarza

Wenecja jest fantastyczna, ale moim zdaniem trzeba tam spędzić co najmniej 4-5 dni, na jeden trochę bez sensu.

 

Btw podpisałem umowę przedwstępna, jeszcze w tym roku przeprowadzka!

Dla mnie Wenecja to miasto na maks. jeden dzien, zajebane turystami nie do zniesienia, a to jezdzenie lodkami po kanalach tez nudne na dluzsza mete. No i brudno, chociaz budynki ladne, trzeba przyznac.

Odnośnik do komentarza

No ja tam nie wiem, byłem w lutym więc nie bylo jakoś bardzo gorąco i klimat mi bardzo przypasowal. Jeden dzień to na pewno mało, bo dobrze jest przeznaczyć czas na poplyniecie na Burano i te inne wysepki dookoła, ja chciałem też zobaczyć cmentarz i stadion Venezii, ale zabrakło mi czasu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...