Skocz do zawartości

525 lat życia jmk spędza kontemplując długowieczność Maryni


Hawkeye

  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No ja na pewno nie wykupię żadnych kanałów dodatkowych. Już mam chyba 4 różne Polsaty sportowe, na których leci totalne gówno - pomijając mecze kwalifikacyjne MŚ. Swoją drogą ładować taki hajs w czasach, gdzie można sobie strimować z netu, to odwaga. Chyba, że mają jakiś koncept jak to zwalczać, ale nie wydaje mnie się.

No i Canal+ gdy tylko starci lige angielską, to kończymy umowę. Polskiej ligi nie oglądam, a kanały filmowe C+ od jakiegoś czasu to totalna porażka.

Odnośnik do komentarza

Jebać LM, tylko E-klasa ;).

 

 

A Polsat umie kodować, siatkę dobrze kodowali i usuwali z netu.


 

Widzę, że od kolejnego sezonu Liga Mistrzów w PPV.

Gdzieś widziałem informację, że licencja UEFA nie pozwala na emisję meczów Ligi Mistrzów w systemie PPV, ale pewności nie mam.

 

 

Będzie Polsat Futbol czy coś za dodatkowe $$.

Odnośnik do komentarza

 

Widzę, że od kolejnego sezonu Liga Mistrzów w PPV.

Gdzieś widziałem informację, że licencja UEFA nie pozwala na emisję meczów Ligi Mistrzów w systemie PPV, ale pewności nie mam.

 

Tez mi cos takiego chodzi po glowie. Ale Polsat lubi wkurwiac swoich abonentow, wiec trzeba podejsc z rezerwa.

Odnośnik do komentarza

No ja na pewno nie wykupię żadnych kanałów dodatkowych. Już mam chyba 4 różne Polsaty sportowe, na których leci totalne gówno - pomijając mecze kwalifikacyjne MŚ. Swoją drogą ładować taki hajs w czasach, gdzie można sobie strimować z netu, to odwaga. Chyba, że mają jakiś koncept jak to zwalczać, ale nie wydaje mnie się.

No i Canal+ gdy tylko starci lige angielską, to kończymy umowę. Polskiej ligi nie oglądam, a kanały filmowe C+ od jakiegoś czasu to totalna porażka.

Myślę, że mogą powalczyć ze streamami bezpośrednio ze swojej transmisji (choćby numer NC+ z wyświetlającym się numerem karty dekodera był tutaj ciekawą zagrywką), ale ze stremami zagranicznych telewizji chyba nie są w stanie nic zrobić. Przynajmniej mam taką nadzieję.

Odnośnik do komentarza

No ja na pewno nie wykupię żadnych kanałów dodatkowych. Już mam chyba 4 różne Polsaty sportowe, na których leci totalne gówno - pomijając mecze kwalifikacyjne MŚ. Swoją drogą ładować taki hajs w czasach, gdzie można sobie strimować z netu, to odwaga. Chyba, że mają jakiś koncept jak to zwalczać, ale nie wydaje mnie się.

No i Canal+ gdy tylko starci lige angielską, to kończymy umowę. Polskiej ligi nie oglądam, a kanały filmowe C+ od jakiegoś czasu to totalna porażka.

Ja w sumie to już chcę, by stracili premiera. Bo to tylko mnie tam trzyma, a już w sumie bym zerwał...
Odnośnik do komentarza
Ja w sumie to już chcę, by stracili premiera. Bo to tylko mnie tam trzyma, a już w sumie bym zerwał...

 

No ja bym nie chciał do końca, bo bardzo się przyzwyczaiłem przez te lata do komentatorów C+, nawet Rudzki mnie nie denerwuje ;)

Ale z drugiej strony to parę złotych miesięcznie wincy w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...