Skocz do zawartości

525 lat życia jmk spędza kontemplując długowieczność Maryni


Hawkeye

  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przez swój urlop zamierzam leżeć na hamaku (przy pogodnie dobrej) lub na leżaczku na werandzie (jak słabsza pogoda) i czytać. W trakcie jakaś drzemka :) Coś czuję, że to będzie dobry czas.

popołudniami się zwlekę i pogram w kometkę albo darty z córką. I rowerek. A później znowu poczytać.

Plan ułożony.

Odnośnik do komentarza

gunwo kurde... wczoraj mi się rodzina zjechała do domu z Podkarpacia, bo jadą sobie nad morze i chcięli zrobić pitstop i musiałem ciotce odstąpić pokój komputerowy na noc i nie wziąłem laptopa, żeby sobie o 1 w nocy przedłużyć karnet ze zmianą miejsca na lepsze (bo dopiero od 1 w nocy była taka możliwość). Oczywiście dzisiaj rano przed 8 już zostały gówno miejsca i zamieniłem sektor C4 na C5 (zawsze trochę bliżej środka boiska) i rząd 3 na 5 (zawsze trochę wyżej, na łeb może mniej będzie leciało)... Na ekstraklase akurat może trafie na C6 :D Pojebało tych ludzi 6832 karnety już sprzedane... #firstworldproblems

 

dodatkowo w sobotę malując impregnatem do drewna płotek prysnęło mi do oka, wydawało mi się, że tylko do lewego (bo cały czas mi tam coś przeszkadza), ale dzisiaj wizyta u okulisty i w prawym też mam jakąś wydzielinę, więc antybiotyk w postaci kropel 4x dziennie przez 7 dni... bo przecież po chuj okulary ochronne zakładać, a pisali na opakowaniu, bo strasznie wodnisty był... moron kurwa...

Odnośnik do komentarza

Ja sie dogadalem z szefem tak: biorę urlop czwartek i piatek na zlot i mnie nie ma, biorę tez srode i pozniej poniedzialek, ale bede wtedy w domu zdalnie robil stronę. Chyba fair za to, ze tyle mnie nie bylo :).

Odnośnik do komentarza

 

 

I wszystko przez jedną ciotkę. Nie zazdraszczam.

malowanie płotka to w sobotę było, a więc jeszcze przed ciotką ;)

 

Ale na jej przyjazd (zapewne), więc... ;)

 

płotek sobie na pnącza zrobiliśmy, żeby psa od sąsiada odgradzały, bo gość rzuca na ogrodzenie jakieś śmieci i pies to później wyciąga przez płot

Odnośnik do komentarza

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Football%2BManager%2B2017%2B2017-07-04%2


chociaż boję się, że to może być mało przed rewanżem na Camp Nou ://


Właśnie sobie uświadomiłem, że od wersji CM 00/01 nigdy chyba nie wygrałem Ligi Mistrzów :-k Bo to był chyba ostatni raz kiedy grałem Realem Madryt, a później zawsze jakieś popierdółki i jakichś wielkich sukcesów nigdy nie osiągałem... Niby Sporting Lizbona to nie jest jakieś nadzwyczajne osiągnięcie, ale dla mnie duma by była over9000 :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...