Skocz do zawartości

525 lat życia jmk spędza kontemplując długowieczność Maryni


Hawkeye

  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No akurat Hawking to nie jest jakiś śmieszny Amerykański Naukowiec, jak coś mówi, to zazwyczaj coś jest na rzeczy.

 

Sahara w obecnej postaci powstała podobno w okresie życia jednego pokolenia, kilka tysięcy lat temu. Bardzo prawdopodobne, że duży udział w tym miała działalność człowieka :> Dziś robimy to samo, tylko na o wiele większą skalę.

Odnośnik do komentarza

Niezależnie od tego, czy ma rację czy nie to i tak zmiany klimatyczne nie zdążą. Ja stawiam, że prędzej Putin, Trump, albo jakiś następca nie upilnuje palca na słynnym czerwonym przycisku. W końcu Amerykanie też mogą wybrać idiotę tak, jak Polacy tylko ich idiota ma większe możliwości działania.

Odnośnik do komentarza

 

 

Sahara w obecnej postaci powstała podobno w okresie życia jednego pokolenia, kilka tysięcy lat temu. Bardzo prawdopodobne, że duży udział w tym miała działalność człowieka :> Dziś robimy to samo, tylko na o wiele większą skalę.

Kilka tysięcy lat temu działalność człowieka miała mieć wpływ na powstanie Sahary? Podrzuć jakimś źródłem, chętnie się zapoznam, bo na pierwszy rzut oka śmierdzi mi Annunakami ;)

Odnośnik do komentarza

 

Sahara w obecnej postaci powstała podobno w okresie życia jednego pokolenia, kilka tysięcy lat temu. Bardzo prawdopodobne, że duży udział w tym miała działalność człowieka :> Dziś robimy to samo, tylko na o wiele większą skalę.

Kilka tysięcy lat temu działalność człowieka miała mieć wpływ na powstanie Sahary? Podrzuć jakimś źródłem, chętnie się zapoznam, bo na pierwszy rzut oka śmierdzi mi Annunakami ;)

 

 

Nie mam pod ręką, poszukam, pamiętam taką hipotezę, że nadmierne osuszanie terenów mogło mieć wpływ na procesy tworzące pustynię, aczkolwiek nie zostało to naukowo udowodnione.

 

 

No akurat Hawking to nie jest jakiś śmieszny Amerykański Naukowiec, jak coś mówi, to zazwyczaj coś jest na rzeczy.

 

Na koniec zeszłego roku wg niego mieliśmy jeszcze 1000 lat. Ach ten postęp

 

 

Ja właśnie przed chwilą czytałem w jakimś Daily Mail o 500 :P

Odnośnik do komentarza

Miałem wykłady z Maćkiewicz i egzamin u niej, językoznawstwo współczesne (4 semestry), nie przepadałem za nią :P. Egzamin pisemny ledwo przeszedłem (ale pisałem go, będąc dzień po koncercie Depeche Mode w Warszawie w 2006 roku :D. O 5 dotarłem do Elbląga, o 10 byłem już na egzaminie w Gdańsku ;)).

Odnośnik do komentarza

Coś mnie wzięło znów na domowy wyszynk i sobie pozerkałem, czy kegi pepsi (corneliusa) potaniały - a tu wprost przeciwnie. Kiedyś można było - o ile były - kupić w okolicach stówki, a teraz 150-200 :o

 

@@Vami, z czego się teraz to robi? :>

 

Wiecej amatorow sie pcha do zabawy = popyt, podaż ;) Ceny rosno.

 

A z czego się robi to nie wiem, bo nie bawię się w domowy wyszynk. I tak chleję za dużo ;) Ale zapewne z tego samego. Stara lodówka, do środka Corneliusy.

 

A jak chcesz ładnie, to kup sobie Lindra. Dwukranowy za 1700 zł.

 

http://www.lindr.cz/products/kontakt-40k

Odnośnik do komentarza

 

 

Wiecej amatorow sie pcha do zabawy = popyt, podaż Ceny rosno.

 

MAM NADZIEJE ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I PAKOWAĆ W KEGI BĘDZIE MOŻNA TYLKO Z LICENCJĄ ;)

 

Tak mi przeszło ostatnio przez myśl jak myłem butelki i się zastanawiałem, za jakie grzechy ja się tak męczę. Schemat kegeratora z pepsi kegów to mam przestudiowany od kilku lat, myślałem, że może coś nowego ludzie wymyślili.

 

A kegerator za 1700 zł to trochę za dużo dla mnie, najchętniej to bym się zmieścił w 500-600 :-k

Odnośnik do komentarza

No to zostają Ci Corneliusy i lodówka z OLXa oraz ręczne wiercenie, itd.

 

W poniedziałek warzymy kwasa kolejnego, bo Naftali się skończyło nam. Ale kuuurde. Teraz sypniemy żyta i laktozy. Będzie miał 3% alkoholu albo mniej.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...