Skocz do zawartości

525 lat życia jmk spędza kontemplując długowieczność Maryni


Hawkeye

  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kuuuuurde. Znalazłem w reprezentacji Komorów jakiegoś obrońcę. Zaczęło się od tego, że miał odbiór 10-15 i szybkość 11-15

Żadnych szans na precyzyjne przescoutowanie, ale ziomuś 21 lat i jest potencjał na obrońcę, tym bardziej, że scout tylko z obserwacji twierdzi, że warto śledzić karierę. Skończył mu się kontrakt na tych Komorach, zaprosiłem go na testy, zagrał w trzech meczach sapringowych i...Drezno zaoferowało mu pierwszy skład i poooooszedł, nawet się nie oglądał na mój kontrakt "młody talent" :/ Jak ja nie lubię jak mi kradną egzotyczne wynalazki i to jeszcze lokalni rywale :|

Odnośnik do komentarza

Nominowałem swojego murzynka z Botswany kapitanem (przywództwo 11/determinacja 15 - wg cyferek był z piąty w kolejce) i zespół oszalał ze szczęścia. Co ta politpoprawność :roll:

 

Moje nowe Chemnitz zaczęło sezon od 5-0 w Wuppertal w DFB Pokal.

 

@Counter - ja nawet nie widziałem, że grasz przeciwko pięciu rywalom, widziałem dwóch, z czego jeden się palił.

Odnośnik do komentarza

No to chyba dobrze, że nie gram w CS :kekeke:

Kosmiczny sport.


Chemnitzer FC debiutuje w Bundeslidze, skład na premierowy wyjazd do Bochum, to od prawej:

Wallenreuther - Philip, Simunek, Prce, Mazzotta - Felipe Pires, Benedicic - Al-Dardour, Nakoulma - Ngele ©, Rebic

Ławka: Batz, Laso, Shawn Barry, Mączyński, Si Mohammed, Monakana, Ono

 

Jak kogoś poza Mączyńskim i Prezesem znacie, to gratuluję ;)

Odnośnik do komentarza

Nie no, CS jest dla każdego, jest po prostu meeega duża dysproporcja w umiejętnościach pomiędzy rangami początkowymi, a końcowymi (co ciekawe, nie spotkałem kompletnego nooba w Overwatchu - albo to ja nim jestem po prostu :D). Mnie cieszył CS tak samo na goldzie 1, gdy zaczynałem, jak i teraz.

Odnośnik do komentarza

Pierwsza ever dla Chemnitz w Bundeslidze :)

 

A Ante Rebic to ciekawy przypadek. Gra w reprezentacji Chorwacji, Fiorentina jednak nie umiała znaleźć dla niego miejsca. Rok grał u mnie na wypożyczeniu i wtedy klub i ja dostaliśmy się do ulubionych, także po dwóch latach nie było kłopotu ściągnąć go przy końcu kontraktu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...