Skocz do zawartości

525 lat życia jmk spędza kontemplując długowieczność Maryni


Hawkeye

  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

schizzm, Gabe, Dudek, szymek_

 

to osoby które mają RiGCz. Reszta to jakieś smoluchy, które powinny się urodzić w jebanej Afryce. Temperatura powyżej 19 stopni powinna nie istnieć

Tylko jak tu iść nad jezioro jak taki wypizd :P

 

Jak się jest grubasem, to się nie chodzi nad wodę, bo wielorybnicy kłusują.

Odnośnik do komentarza

W League 2 tak mi się postawił jeden z moich środkowych obrońców. Wielki talent, super grał, lewonożny stoper, po licytacji przeszedł do Liverpoolu za chyba 6 czy 7 baniek elżbietek.

Po 5 latach odszedł z Liverpoolu za free i wrócił do League 2, tyle że mnie już w tej lidze dawno nie było :keke: Po 12 latach gnije pomiędzy Conference a League 2 rozgrywając po kilkanaście meczów w sezonie. Dwóch pozostałych moich wunderkidów z tamtej ekipy (choć IMO o mniejszym talencie) w tym czasie jako kadrowicze wygrali MŚ 2030 :keke:

Ostateczny dowód na to, że Liverpool niszczy ludzi.

Odnośnik do komentarza

Dziwna ta 3 liga hiszpańska. Na wyjeździe ogrywam lidera, u siebie przegrywam z ostatnim zespołem i generalnie cała liga tak gra :-k.

 

Też zawodnicy są coś zadziwiająco dobrzy (jeśli chodzi o atrybuty), a to, co gra mój ofensywny prawoskrzydłowy - Xavi Jimenez - to jest kosmos - 12 spotkań, 7 bramek, 8 asyst, 6 razy gracz meczu. Szkoda, że to emeryt (34 lata), więc pociechy na dłużej nie będzie ;)

Odnośnik do komentarza

eh. wprowadzałem do zespołu 16 latka - i tak sobie grał, pierwszy sezon z ławki, a drugi już pełny. Defensywny pomocnik. Jego wartość to 95 tysięcy €. no i pojawiło się zainteresowanie - Liverpool, Arsenal i Manchester United :o krzyknąłem głupie 3 miliony €, no i Liverpool przyjął. No to dołożyłem 5 milionów i 2 w ratach - Arsenal przyjął :roll: i chyba się pożegnamy, choć walczę o powrotne wypożyczenie na rok.

 

ale już wiem, że będę tęsknił :(

 

odszedł za 7 milionów :( co prawda wrócił do nas na 12 miesięcy (jego wartość to już 10 500 000 € :-k), ale taki rozpierdol mi zrobił gówniarz w zespole przy tym odejściu, że aż mam ochotę go wysadzić do tego Arsenalu już teraz :/

Odnośnik do komentarza

uffjapierdole... wczoraj zakupy w Ikea i pierwsze podejście do składania (złożony kontenerek do biurka i stół), a dzisiaj od 7 rano hardkorowa jazda - zestaw RTV z podwieszaniem szafek, TV itd. Dodatkowo oczywiście poleciały jakieś ramki na ściany, poprawa jednej półki, co nagle przestała wisieć niedawno półtora roku temu, no i ogólny armageddon. Teoretycznie robota skończona, wypadałoby jeszcze wyjebać wszystkie pudełka po ikeły, ale jaram się ogólnie jak wygląda teraz salon :serce:

Odnośnik do komentarza

to nareszcie może będzie okazja wypić piwo tam u Ciebie ;)

 

a ja z kolei się JARCAM moją ekipą. no naprawdę, taką kapelę skleiłem, że to poezja. celujemy w pierwszą trójkę! czas rozbić tę hegemonię 3 zespołów - od 7 lat cały czas na podium jest Benfica, Sporting i Porto (tylko w różnej kolejności). czas coś z tym zrobić! :war:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...