Skocz do zawartości

525 lat życia jmk spędza kontemplując długowieczność Maryni


Hawkeye

  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

btw jak gracie w Holandii albo Niemczech to ustawiacie zawodnikom ręcznie wolne od treningu między dniami np. 23.12-07.01 czy normalnie trenowane.

 

Zawsze pamiętam żeby dać wolne w święta i nowy rok, ale dłuższy czas się trochę cykam czy drużyna się nie oburzy, że hurr durr lekkie treningi.

Odnośnik do komentarza

btw jak gracie w Holandii albo Niemczech to ustawiacie zawodnikom ręcznie wolne od treningu między dniami np. 23.12-07.01 czy normalnie trenowane.

 

Zawsze pamiętam żeby dać wolne w święta i nowy rok, ale dłuższy czas się trochę cykam czy drużyna się nie oburzy, że hurr durr lekkie treningi.

a co jeśli ktoś jest niewierzący

Odnośnik do komentarza

po weselu. ciężko dzisiaj, chociaż mocne postanowienie, żeby popijać wodą i w sumie się udawało :-k chociaż pewnie z 5 litrów tej wody wychlałem

 

a dzisiaj według planu mocno FM - kończymy sezon Belenenses, drugi w ekstraklasie. pierwszy sezon zakończyłem na 9 miejscu, teraz celem było dostać się do europejskich pucharów, no i się uda się chyba. jestem 4 i jest 6 kolejek do końca.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...