Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No ja w szpitalu zrobiłem chyba ze dwie rzeczy zdalnie i teraz się zgodziłem na trzy (dwie strony, jedna rzecz z Subiekta, po jednej na dzień) i nie wiem czy to już nadgorliwość czy jednak bycie w porządku do pracodawcy.

Jeśli jesteś na L4 masz pełne prawo mieć to w dupie. Ale jeśli czujesz się na siłach i uważasz, że nie kosztuje Cię to wiele, a może pomóc utrzymywać dobre stosunki z pracodawcą, szczególnie przy Twoim zdrowiu i częstym lądowaniu na L4, to moim zdaniem jest w porządku. To już musi być Twoja subiektywna opinia :)

A tak w ogóle to w zeszłym tygodniu odpadłem z procesu rekrutacyjnego na ostatnim etapie :| Po 1,5 miesiąca rekrutacji, dwóch rozmowach z HR, spotkaniem z szefem na Polskę i wideo z szefem na Europę, odpadłem na prezentacji, którą przygotowywałem lekką ręką 6-7 godzin :| Strasznie wkurwiające są te zadania przy rekrutacjach.

Odnośnik do komentarza

Częste L4 to pojęcie względne, oprócz tych moich regularnych wizyt co 3 tygodnie 1 dzień, trzech pobytów w szpitalu - 3 dni, 12 dni, 9 dni (ale nie robocze, ogółem) to jest to dziś mój drugi dzień na L4 od października. A pracodawca ma 1125 zł miesięcznie dopłaty za to :P.

Odnośnik do komentarza

@Reaper, Ty masz chromecasta nie? Tam jest normalna możliwość instalowania apek ze sklepu google? Możesz zerknąć w wolnej chwili czy pokazuje Ci Toya Go jako kompatybilną?

Eee, nie do końca chyba. To raczej apki mają integrację z Chromecastem i jeśli korzystasz z apki i masz możliwość strumieniowania, to ona zobaczy po Wi-fi, że jest w zasięgu Chromecast i wyświetli się na nim. Nie instalujesz nic de facto na samym Chromku. Na przykład Player.pl ma strumieniowanie na SmartTV, ale już na Chromecasta nie dało się go rzucić.

Zainstalowałem tę apkę, strasznie chujowa i nie widzę żadnych opcji strumieniowania.

Odnośnik do komentarza

 

@Reaper, Ty masz chromecasta nie? Tam jest normalna możliwość instalowania apek ze sklepu google? Możesz zerknąć w wolnej chwili czy pokazuje Ci Toya Go jako kompatybilną?

Eee, nie do końca chyba. To raczej apki mają integrację z Chromecastem i jeśli korzystasz z apki i masz możliwość strumieniowania, to ona zobaczy po Wi-fi, że jest w zasięgu Chromecast i wyświetli się na nim. Nie instalujesz nic de facto na samym Chromku. Na przykład Player.pl ma strumieniowanie na SmartTV, ale już na Chromecasta nie dało się go rzucić.

Zainstalowałem tę apkę, strasznie chujowa i nie widzę żadnych opcji strumieniowania.

 

 

Kurde bo mam TV bez smarta i chciałem go jakoś wykorzystać do oglądania Toyi, a przeciąganie kolejnego kabla to mimo wszystko "brudna" robota i dlatego szukam jakiejś alternatywy i nie wiem czy nie kupię właśnie jakiegoś boxa na andka od chińczyka, ale myślałem, że chromecast to jakoś wspiera, a to jednak lepsza zabawka niż gunwo z aliexpress ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

@Reaper, Ty masz chromecasta nie? Tam jest normalna możliwość instalowania apek ze sklepu google? Możesz zerknąć w wolnej chwili czy pokazuje Ci Toya Go jako kompatybilną?

Eee, nie do końca chyba. To raczej apki mają integrację z Chromecastem i jeśli korzystasz z apki i masz możliwość strumieniowania, to ona zobaczy po Wi-fi, że jest w zasięgu Chromecast i wyświetli się na nim. Nie instalujesz nic de facto na samym Chromku. Na przykład Player.pl ma strumieniowanie na SmartTV, ale już na Chromecasta nie dało się go rzucić.

Zainstalowałem tę apkę, strasznie chujowa i nie widzę żadnych opcji strumieniowania.

 

 

Kurde bo mam TV bez smarta i chciałem go jakoś wykorzystać do oglądania Toyi, a przeciąganie kolejnego kabla to mimo wszystko "brudna" robota i dlatego szukam jakiejś alternatywy i nie wiem czy nie kupię właśnie jakiegoś boxa na andka od chińczyka, ale myślałem, że chromecast to jakoś wspiera, a to jednak lepsza zabawka niż gunwo z aliexpress ;)

 

Możesz streamować jeszcze przez Chrome'a, bezpośrednio z komputera, wtedy możesz wszystko wrzucić na TV. Ja w ten sposób oglądam seriale z wątpliwych źródeł, ładnie się otwierają na cały ekran TV, a na kompie można dalej sobie robić inne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...