Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra siadam do statystki, elektroniki, javy, androida, zarządzania, prawa do dietetyki, bo sam to muszę sobie wszystko po-ogarniać, wytyczne przy chorobie X, Y i Z, a co ogólnie zdrowe, a co jest w modzie, a co jest dobre... czego mi brakuje. Excel mocno.

 

Miałem chwilowe załamanie wczoraj/dziś, ale już mam nowe siły do działania :)

Odnośnik do komentarza

Czyli jedziesz w stronę Kraśnika/Rzeszowa i zjeżdżasz na Kraśnicką - Jana Pawła?

Nie. Jadę S19 i zaraz jak sie kończy dwupasmowka, jest skręt w lewo na Zemborzyce Dolne chyba. Tam są hotele Trzy Róże, Kmicic, takie tam. Potem jadę przez różne Zemborzyce ;) do ulicy Krężnickiej, wzdłuż zalewu i skręcam w prawo w Żeglarską, potem w lewo w Zemborzycka i już prawie jestem na miejscu.

Odnośnik do komentarza

japierdole, odsuwalem ostatnio lodowke przy sprzataniu i oczywiscie cos zaczelo jej odpierdalac i buczy jak prom kosmiczny tak co pol godziny. juz regulowalem te jebane nozki, ale niewiele poki co pomoglo, a ja tu kurwicy dostaje. jakies pomysly?

sprawdź, czy nie przesunęła się guma oddzielająca rurki w agregacie.

Odnośnik do komentarza

japierdole, odsuwalem ostatnio lodowke przy sprzataniu i oczywiscie cos zaczelo jej odpierdalac i buczy jak prom kosmiczny tak co pol godziny. juz regulowalem te jebane nozki, ale niewiele poki co pomoglo, a ja tu kurwicy dostaje. jakies pomysly?

Google Home sobie z tym nie poradzi? :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...