Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przejechałem ponad trzysta kilometrów (jestem kilkanaście kilometrów od Mińska Mazowieckiego - Pozdro Gabe) słuchając audiobooka "Solaris" Lema. Jestem w połowie, ale jakie to genialne jest :o nie czytałem nic z Lema, bo zraziłem się w podstawówce na pilocie Pirxie i jakoś nie wracałem pózniej do tego. Ale "Solaris" jak na razie jest znakomite, polecam.

 

Polecam też audiobooka z Audioteki, czytają go m. in. Więckiewicz i Woronowicz :)

 

Przejazdem, jak mniemam? :>

 

Co do audiobooków - ja się przekonałem: na rowerze, jak coś robię w garażu, w samochodzie, czasem nawet w pociągu zamiast filmu/książki. Fajnie daje oczom odpoczywać, aczkolwiek muszę uważać, bo jak mój umysł złapie jakieś skojarzenie, to odpływam w myślach i muszę cofać. Ale z drugiej strony przy czytaniu też mi się czasem zdarza, że się orientuję, że czytam i nie wiem o czym, bo myślami odpłynąłem gdzieś w bok ;)

no akurat lisa codziennie nie zakopuje :P

 

A truchło lista to nie powinien weterynarz dostać :>

Odnośnik do komentarza

 

PKP lubi budować napięcie. Miałem godzinę luzu na przesiadkę na Centralnym, ale pociąg którym jadę ma 50 minut spóźnienia.

mialem podobna sytuacje z LOTem dwa lata temu :) lot z Paryza do Wawy, 1h15m na przesiadke w inny samolot na Okeciu i lot do Wroclawia - wszystko spoko, gdyby nie fakt, ze w Warszawie wyladowalismy z godzinnym opoznieniem :P

 

czolem!

Jak lecisz tym "lepszymi" liniami to przeciez czekaja, a nawet jak nie to przysluguje Ci nastepny samolot na tej/podobnej trasie

Odnośnik do komentarza

No jeśli chodzi o dzikie zwierzęta, to po pierwsze, są własnością Skarbu Państwa (jakkolwiek absurdalnie to brzmi, ale z drugiej strony, gdyby były niczyje, to nie podlegałyby żadnej ochronie), a po drugie są nosicielami wielu chorób, lisy przede wszystkim wścieklizny :>

Odnośnik do komentarza

 

 

PKP lubi budować napięcie. Miałem godzinę luzu na przesiadkę na Centralnym, ale pociąg którym jadę ma 50 minut spóźnienia.

mialem podobna sytuacje z LOTem dwa lata temu :) lot z Paryza do Wawy, 1h15m na przesiadke w inny samolot na Okeciu i lot do Wroclawia - wszystko spoko, gdyby nie fakt, ze w Warszawie wyladowalismy z godzinnym opoznieniem :P

 

czolem!

Jak lecisz tym "lepszymi" liniami to przeciez czekaja, a nawet jak nie to przysluguje Ci nastepny samolot na tej/podobnej trasie

 

Jeśli masz łączony bilet, to tak. A tu pewnie były dwie różne linie lotnicze.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

PKP lubi budować napięcie. Miałem godzinę luzu na przesiadkę na Centralnym, ale pociąg którym jadę ma 50 minut spóźnienia.

mialem podobna sytuacje z LOTem dwa lata temu :) lot z Paryza do Wawy, 1h15m na przesiadke w inny samolot na Okeciu i lot do Wroclawia - wszystko spoko, gdyby nie fakt, ze w Warszawie wyladowalismy z godzinnym opoznieniem :P

 

czolem!

Jak lecisz tym "lepszymi" liniami to przeciez czekaja, a nawet jak nie to przysluguje Ci nastepny samolot na tej/podobnej trasie

 

Jeśli masz łączony bilet, to tak. A tu pewnie były dwie różne linie lotnicze.

 

wlasnie nie wiem czy te same, bo nie wiem do konca jaka jest relacja miedzy LOTem a Eurolines :-k lot z Paryza do Warszawy byl LOT-em, a z Wawy do Wrocka wlasnie Eurolines :-k

Eurolines to chyba jakas spolka-corka LOTu, ale jak to dokladnie tam jest to sie nie orientowalem

 

tak czy siak - stresik maly sie pojawil ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...