Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

A gdzie tu jest napisane, że to rodzina? Może np. rodzinka stała na przystanku, a znajomy przejeżdżał i ich z przystanku zgarnął. Zwłaszcza, że jest napisane, że poza kierowcą były dwie dorosłe osoby. Na pierwszy rzut oka można się nie połapać, że się wsiada do pijanego.

 

Szczególnie takiego z 2.5 we krwi.

 

Pewnie żuł gumę i nie szło wyczuć.

 

 

Albo zagryzł natką pietruszki :)

Odnośnik do komentarza

Albo po prostu miał włączoną klimę i choinkę zapachową. Dlatego w pierwszej kolejności przyszło mi do głowy zabranie kogoś przypadkowo spotkanego na trasie, że jakby wsiadali jednocześnie, to po osobie 2,5 promila na pewno by się wszyscy połapali. A jak siedzi na dupie za kierownicą w fotelu, słowem poza "cześć" się nie odezwie to już znacznie trudniej (zwłaszcza, jak się nie podejrzewa).

 

Zresztą też nie mówię, że było tak, jak to opisuję. To tylko jedna z możliwości, podobnie jak i Wasza. Wszystkie są wróżeniem z fusów.

Odnośnik do komentarza

Jest pierwsza dobra wiadomosc z dzis. Zmiany w mozgu nie sa grozne, a moje problemy z bolem glowy biorą sie z kregoslupa. Dostalen skierowanie na po 10 roznych zabiegow fizjoterapeutycznych:) I ogolnie mam dbac o kregoslup, a po pracy duzo lezec i wypoczywać.

Odnośnik do komentarza

Taka anegdota:

 

U siostry na osiedlu (pod Stuttgartem) Niemiec zabił sąsiada Muryna, bo tamtem się czepiał, że psy Szwaba (ma 3) srają mu pod oknem. Murzyn miał dwutygodniowe dziecko.

Znając życie... tzn Dzień Świra... To pewnie też Murzyn srał Szwabowi pod oknem. Za to pewnie dostał.

Odnośnik do komentarza

 

o kurwa, jakie opowieści z Krypty o uchodźcach z pokoju obok xD Pani kadrowa chyba odkryła jakieś internetowe źródło wiedzy tajemnej (np. w Niemczech uchodźcy siedzą na lezaczkach przy basenach i takie tam).

 

Ja mam w pokoju taką panią, która na każdą informację o uchodźcach ma historyjkę anegdotyczną, którą zawsze przytacza, że w Norwegii znajomy jej znajomych pracował (pracuje?) przy koszeniu trawników i w ośrodku dla uchodźców miał najwięcej do roboty, bo tam tylko leżeli. :D

 

Czy coś w tym rodzaju (zazwyczaj mi się wyłącza umysł przy takich opowieściach), w każdym razie morał jest taki, że emigranci tylko leżą i lulki palą, a Polak w pocie czoła zaharowuje się na śmierć.

 

 

Wiedza pewnie stąd:

https://prawicowe-madrosci.pl/

Odnośnik do komentarza

Druga opinia tym razem mojej dr - na nie dla ozonoterapii. To moze byc lekko wspomagajace, ale 15 kafli i na 100% mi nie ulzy i nie pomoze.

 

Trzecia sprawa juz gorsza. Mam skierowanie do szpitala na gastrologie. I pewnie dzis sie tam zglosze wieczorem.

 

No i zielone swiatlo dla diagnostyki i położenia sie do szpitala w Gdansku. Szykuja sie dobre wakacje;)

Odnośnik do komentarza

Druga opinia tym razem mojej dr - na nie dla ozonoterapii. To moze byc lekko wspomagajace, ale 15 kafli i na 100% mi nie ulzy i nie pomoze.

 

Trzecia sprawa juz gorsza. Mam skierowanie do szpitala na gastrologie. I pewnie dzis sie tam zglosze wieczorem.

 

No i zielone swiatlo dla diagnostyki i położenia sie do szpitala w Gdansku. Szykuja sie dobre wakacje;)

Morza szum ptaków śpiew piękna plaża pośród drzew ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...