Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wynik wyborów w UK przypomina bardzo porażkę PO w wyborach prezydenckich/parlamentarnych. Tam też byli liderzy/kandydaci kompletnie bez charyzmy (Komorowski/Kopacz). Wszyscy byli pewni zdecydowanego zwycięstwa PO (przejechanie zakonnicy na pasach ;)) i się mocno przeliczyli.

 

No i przegrali z populistami najgorszego sortu, sympatyzującymi z totalitarnymi dyktatorami (Corbyn i PiS).

1. Nie, konserwatyści nie przegrali wyborów, nie mówiąc już o porażce jak PO. Konserwatyści wygrali, lecz nie tak, jakby sobie tego życzyli (acz z ostatnich godzin są informacje, że jednak mają większość przy pomocy Ulsteru). Przypominam, że PO przegrała oba wybory i straciła całą władzę, konserwatyści się przy niej utrzymali. PO chciałaby tak przegrać wybory jak May.

2. Nie, Corbyn to nie populista. Nie mówiąc już o populistach-fantastach z PiS.

3. Nie, Corbyn nie sympatyzuje z totalitarnymi dyktatorami tak jak PiS, lecz ta teza choć błędna, to jest bliższa prawdzie niż reszta.

 

Reszta, czyli recenzja PiS, się zgadza.

Odnośnik do komentarza

Ehh. Nie wiem co myslec po wizycie. Podobno wystarczy 15 kafli i bedzie ze mna spoko (nowoczesna terapia z Niemiec, ozonowanie, usuwanie toksyn itp), a jak nie to bedzie sie pogarszac, skoro organizm atakuje juz mozg.

Domyślam się, że kuracja nie jest refundowana przez NFZ?

Odnośnik do komentarza

 

Ehh. Nie wiem co myslec po wizycie. Podobno wystarczy 15 kafli i bedzie ze mna spoko (nowoczesna terapia z Niemiec, ozonowanie, usuwanie toksyn itp), a jak nie to bedzie sie pogarszac, skoro organizm atakuje juz mozg.

Domyślam się, że kuracja nie jest refundowana przez NFZ?

 

NFZ nie finansuje niczego, co może uzdrowić całkowicie pacjenta ;)

Odnośnik do komentarza

Nie. Teraz jezdze z jelitami prywatnie do Poznania (patrz dziki ryj na to biore z renty...). I to ziomek co dr robil w Niemczech i ogolnie ma sprzet itp u siebie, a leki sprowadza z Niemiec, policzyl mi koszt wizyt + terapii niby najniższym kosztem z dojazdami (10 wizyt raz, dwa w tygodniu do Poznania).

Odnośnik do komentarza

 

 

Ehh. Nie wiem co myslec po wizycie. Podobno wystarczy 15 kafli i bedzie ze mna spoko (nowoczesna terapia z Niemiec, ozonowanie, usuwanie toksyn itp), a jak nie to bedzie sie pogarszac, skoro organizm atakuje juz mozg.

Domyślam się, że kuracja nie jest refundowana przez NFZ?

 

NFZ nie finansuje niczego, co może uzdrowić całkowicie pacjenta ;)

 

Bo NFZ ma wspólną strategię z ZUS. Im NFZ gorzej działa, tym więcej ZUS oszczędza na emeryturach.

Odnośnik do komentarza

Nie. Teraz jezdze z jelitami prywatnie do Poznania (patrz dziki ryj na to biore z renty...). I to ziomek co dr robil w Niemczech i ogolnie ma sprzet itp u siebie, a leki sprowadza z Niemiec, policzyl mi koszt wizyt + terapii niby najniższym kosztem z dojazdami (10 wizyt raz, dwa w tygodniu do Poznania).

 

A daje ci gwarancję, czy tak samo jak Mauricz? :>

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ehh. Nie wiem co myslec po wizycie. Podobno wystarczy 15 kafli i bedzie ze mna spoko (nowoczesna terapia z Niemiec, ozonowanie, usuwanie toksyn itp), a jak nie to bedzie sie pogarszac, skoro organizm atakuje juz mozg.

Domyślam się, że kuracja nie jest refundowana przez NFZ?

 

NFZ nie finansuje niczego, co może uzdrowić całkowicie pacjenta ;)

 

Bo NFZ ma wspólną strategię z ZUS. Im NFZ gorzej działa, tym więcej ZUS oszczędza na emeryturach.

 

Rączka rączkę... Niewyleczony pacjent to dochód

Odnośnik do komentarza

 

Nie. Teraz jezdze z jelitami prywatnie do Poznania (patrz dziki ryj na to biore z renty...). I to ziomek co dr robil w Niemczech i ogolnie ma sprzet itp u siebie, a leki sprowadza z Niemiec, policzyl mi koszt wizyt + terapii niby najniższym kosztem z dojazdami (10 wizyt raz, dwa w tygodniu do Poznania).

 

A daje ci gwarancję, czy tak samo jak Mauricz? :>

 

Nigdy nie dostaniesz od lekarza gwarancji wyzdrowienia

Odnośnik do komentarza

No ale czy to jest lekarz, który chce wyleczyć i ma wyniki, czy jest to ktoś, kto obieca złote góry, a będzie doił kasę. Ja kiedyś byłem u takiej dentystki - na wizycie "o jedna dziurka tylko, bardzo ładnie". Po zabiegu "wie pan jeszcze jedna tam jest, nie zauważyłam wcześniej, proszę przyjść za tydzień". I na kolejnej wizycie magicznie pojawiła się trzecia, więc z panią się pożegnałem i zmieniłem dentystę.

Odnośnik do komentarza

 

Nie. Teraz jezdze z jelitami prywatnie do Poznania (patrz dziki ryj na to biore z renty...). I to ziomek co dr robil w Niemczech i ogolnie ma sprzet itp u siebie, a leki sprowadza z Niemiec, policzyl mi koszt wizyt + terapii niby najniższym kosztem z dojazdami (10 wizyt raz, dwa w tygodniu do Poznania).

A daje ci gwarancję, czy tak samo jak Mauricz? :>

W prawidziwym zyciu nic nie jest proste jak teorie z netu.

Odnośnik do komentarza

Nie no oczywiście, możesz zgrywać twardziela, twoje życie, twoje pieniądze - twoja sprawa.

 

Tyle że jeśli ktoś mi by obiecał, że za 15 kafli to będzie spoko, a jak nie to będzie gorzej, to ja bym to chciał na piśmie, z gwarancją choćby częściowego zwrotu pieniędzy jeśli by jednak nie było spoko. Bo inaczej może się skończyć puentą jak z buldogiem na wyścigach psów. :>

Odnośnik do komentarza

 

 

Tyle że jeśli ktoś mi by obiecał, że za 15 kafli to będzie spoko, a jak nie to będzie gorzej, to ja bym to chciał na piśmie, z gwarancją choćby częściowego zwrotu pieniędzy jeśli by jednak nie było spoko. Bo inaczej może się skończyć puentą jak z buldogiem na wyścigach psów.

 

A gdybyś miał poważną, uciążliwą chorobę i powiedziano Ci, że zabieg może, ale nie musi pomóc, ale brak zabiegu na pewno zaszkodzi? Ja bym mimo to spróbował (u lekarza, bo u dietetyków, bioenergoterapeutów i innych szamanów to co innego).

Odnośnik do komentarza

Wczoraj w sprawie dla reportera był niejak dr Vitalij Vel, który leczył dzieci z chorobą genetyczną za pomocą uderzania ich w kręgosłup gumowym młotkiem i zastrzykami z leków, których w Polsce nie stosuje się od ponad 20 lat. Także skrót, który widnieje przed nazwiskiem niekoniecznie świadczy o kompetencjach. :>

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie. Teraz jezdze z jelitami prywatnie do Poznania (patrz dziki ryj na to biore z renty...). I to ziomek co dr robil w Niemczech i ogolnie ma sprzet itp u siebie, a leki sprowadza z Niemiec, policzyl mi koszt wizyt + terapii niby najniższym kosztem z dojazdami (10 wizyt raz, dwa w tygodniu do Poznania).

A daje ci gwarancję, czy tak samo jak Mauricz? :>

Nigdy nie dostaniesz od lekarza gwarancji wyzdrowienia
Jak lekarz nie umnie uzdrowić pacjenta to wybrał zły zawód ;)
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...