Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Awansowałem do Ligi Europy Dumbarton. W podzięce rozbudowali mi stadion i szkółkę. Na czas remontu zagramy w centrum handlowym. Tak - gdyż figurujący w grze Boghead Park zlikwidowano 17 lat temu i obecnie mieści się tam sklep. Hurra! Andy Ryan pomyka pomiędzy półkami z farbą i płytami wiórowymi.

Na pewno? :> A może szuka browaru Golem.

 

No jak szuka w budowlanym, to gorzej :>

Odnośnik do komentarza

 

no dobra, zbliża się termin naszego pobytu w Gdańsku. jedno, zasadnicze pytanie do kolegów z trójmiasta: gdzie obejrzeć w sobotę mecz Polska - Rumunia? :> tak, żeby było dobra atmosfera, dobre piwo, no i może dobre jedzenie (to nie jest najważniejsze)? no i może gdzieś w centrum miasta?

Niestety, takich typowych barów sportowych to wiele w Gdańsku nie ma.

Tutaj na pewno można obejrzeć, ale pewnie bez rezerwacji może być ciężko o miejsce.

http://timeoutrestauracja.pl/en/home_page/

 

 

rezerwacja zrobiona :>

 

ps. lokal jest 250m od naszego hostelu :kekeke:

Odnośnik do komentarza

A u mnie chyba ten hajs na diete poszedl w pizdu. Efekty takie jak na kazdej innej, na początku spoko, brzuch sie unormowal, ale od 3 tygodnia diety po staremu, wiekszosc razy jem i kibel. W srode sie zwaze w szpitalu, ale wyczuwam juz takie 57-58kg. I chyba nikt nie pomoze :(.

Odnośnik do komentarza

A u mnie chyba ten hajs na diete poszedl w pizdu. Efekty takie jak na kazdej innej, na początku spoko, brzuch sie unormowal, ale od 3 tygodnia diety po staremu, wiekszosc razy jem i kibel. W srode sie zwaze w szpitalu, ale wyczuwam juz takie 57-58kg. I chyba nikt nie pomoze :(.

A przysługuje tutaj jakaś forma reklamacji, czy pozostaje tylko obalać mit tego dietetyka w sieci?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...