Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem, ja nie jestem i nigdy nie byłem na IF. Mnie nie pytaj. Ja zrzuciłem kiedyś ~50 na low-carb.

A wydawało mi się, że pisałeś coś innego :-k Nevermind then.

 

Brudi, ćwiczenia to już wyższy poziom mojego odchudzania, kroczek po kroczku, nic nie wykluczam ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

No i zapomniałem zajechać do tego Tesco :-k Ale i tak do obiadu trzasnąłem sobie Kasztelana, a teraz zrobiłem małego cheata i po 20 zjadłem kilka chipsów.

 

lad, Hawk, Vami - tak w teorii, jeśli chcę zrzucić całkiem sporo, to ile na IF powinienem jeść kalorii dziennie? Bo tak jak dzisiaj kminiłem, to wychodziło mi, że jem tak 1500 albo i mniej :-k ale skoro głodu jakoś wybitnie nie odczuwam, to chyba ok?

 

ok ;)

 

Generalnie ćwiczysz coś?

 

Ja ostatnio nawet mimo wyjazdów i czasem niezdrowego żarcia zjechałem z 87 do 79 na dzień dzisiejszy :P

Ja już ciągnę 5 rok na IF i zawsze dobrze wychodziłem :P

 

Nie bałdzo, intensywna piłeczka raz w tygodniu i tyle właściwie na ten moment.

 

 

Dorzuć sobie tabate raz dziennie.

 

 

Jak się nie da przez tel, to mu się nie będzie chciało ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

No i zapomniałem zajechać do tego Tesco :-k Ale i tak do obiadu trzasnąłem sobie Kasztelana, a teraz zrobiłem małego cheata i po 20 zjadłem kilka chipsów.

 

lad, Hawk, Vami - tak w teorii, jeśli chcę zrzucić całkiem sporo, to ile na IF powinienem jeść kalorii dziennie? Bo tak jak dzisiaj kminiłem, to wychodziło mi, że jem tak 1500 albo i mniej :-k ale skoro głodu jakoś wybitnie nie odczuwam, to chyba ok?

 

ok ;)

 

Generalnie ćwiczysz coś?

 

Ja ostatnio nawet mimo wyjazdów i czasem niezdrowego żarcia zjechałem z 87 do 79 na dzień dzisiejszy :P

Ja już ciągnę 5 rok na IF i zawsze dobrze wychodziłem :P

 

Nie bałdzo, intensywna piłeczka raz w tygodniu i tyle właściwie na ten moment.

 

 

Dorzuć sobie tabate raz dziennie.

 

 

Jak się nie da przez tel, to mu się nie będzie chciało ;)

 

Ale tylko jesli bedzie mogl go uruchomic glosowo przy uzyciu google home. Trzeba sie szanowac ;)

Odnośnik do komentarza

http://i.imgur.com/Xh0Yc9N.jpg

 

Fajnie się zarabia na talentach z Rumunii

Ja miałem w 16 chyba takich trzech rozpierdalaczy w Legii, dwóch na środku obrony (grali w pierwszym składzie od 17 roku życia) i jeden AMC (zacząłem go wpuszczać jak miał 16 i praktycznie od razu został na stałe). Aaale wymiatali, mocna kasa za nich później przyszła :-k

 

1500 to w chuj malo. Wazysz 96 kg? Poza ta pilka raczej statyczny tryb zycia? Waga powinna ci leciec w dol przy 2200-2100 kcal, wiec jezeli jesz ponizej tego to czegos nie doliczasz (napoje?) albo oszukujesz ;)

Nie jestem najlepszy w liczeniu kalorii, ale wczoraj było:

- może ze 200-300 g mieszanki piersi kurczaka z warzywami (papryka, cukinia itp.) + 2 bułki kajzerki

- wieczorem puree z mizerią i kotlet schabowy (ile mógł mieć, ze 150g?)

- Magnum Almond po drodze

- 2 kawy, niebieski Powerade, woda

 

i dzisiaj:

- puree, mizeria, schaboszczak

- 3 kawy, woda

- spaghetti bolognese spory talerz

- piwko i te nieszczęsne kilka pringlesów

 

nie wiem ile to wychodzi ;]

Odnośnik do komentarza

- bułki

- panierka (zapewne) do kotleta

- słodycze

- powerade

- ziemniaki x2

- makaron

- piwko

- pringelsy

 

Kurwa ile węgli. Wypierdol pieczywo i ziemniaki z diety, a od razu Ci zleci.

 

Ja jak schudłem, to z pieczywa jadłem tylko jedną/dwie kromki ciemnego na śniadanie (potem nic), zero ziemniaków/makaronów/ryżu/kaszy/wypełniaczy, żadnych słodyczy, zamiast piwa piłem wino albo whisky, poza tym do picia tylko woda, gorzka kawa lub herbata (mam nadzieję, że chociaż nie dodajesz cukru do kawy?). Jadłem głównie nabiał, mięso i sery. Piłem dużo wody mineralnej. Dziennie potrafiłem zjeść kilogram mięsa. Jeśli chodzi o makro i kalorie, to starałem się max 60 g węgli, min 150 g białka i max 2000 kcal.

Odnośnik do komentarza

Moje podsumowanie IF:

1 pomiar!
85,9 kg
BMI. 28,7
Tk tł. 23,2%
Woda. 54,7
Mięśnie. 62,7
Kościec. 3,3
Zapotrzebowani kaloryczne: 1941kcl
Wiek metaboliczny. 44
Tkanka wisceralna. 8,5
2. pomiar (tydzień później)
Waga: 82,2kg
BMI: 27,1
Tk tl: 22,1%
Woda: 55,4
Mięśnie: 60.8 kg
Uklad kostny: 3,2
Zapotrzebowanie kaloryczne: 1877
Wiek metaboliczny: 41
Tkanka wisceralna: 7,5
3 pomiar (kolejny tydzień)
Waga: 79,4
BMI: 26,5
tk tłuszcz: 17,6%
woda 60,2%
mięśnie 62,2 kg
szkielet 3,3 kg
zapotrzebowanie: 1904 kcal
Metabolizm wiek 27
tkanka wiscer 5,5
Później były wyjazdy i jakoś treningu nie było, więc i waga cały czas na 79-78 kg.
Odnośnik do komentarza

Jajecznica z 3 jajek rano

Big Milk waniliowy

2 Gołąbki i ziemniaki

Nektarynka

1 mały kinderek :D

4 kanapki z pasztetem

kubek herbaty, 3 szklanki 250 ml oranżady i szklanka wody.

+ na noc pół litra herbaty

Ile to kalorii wychodzi? :-k

A na wadze ciągle mało :(

Odnośnik do komentarza

Wracając do FM. W FM 17 odczuwam, że najlepiej wyławiać ludzi z ligi czeskiej i rumuńskiej. Tam jest tyle perełek, że masakra. Mój defensywny pomocnik kupiony z Mladej Boleslav jest już określany jako leading Premiership player.


Serio jesz gołąbki z ziemniakami?

To tak jak jeść sushi z chlebem :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...