Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Pamietajcie tylko, ze trenerzy personalni to w wiekszosci sportowe swiry - ludzie katujacy swoje ciala, spedzajacy cale dnie na silowni i po prostu sportowcy. Niestety znakomita wiekszosc chce przestawic mentalnosc swoich klientow na ten styl zycia i nie bierze jencow.

 

Wiedze szanuje, ale metody sa dla mnie kompletnie nie do przyjecia. Dla mnie fitness to tylko dodatek do zycia, a dieta (czy sposob odzywiania) musi byc jak najmniej upierdliwa, przystepna i satysfakcjonujaca. Tak to widze.

Pełna zgoda. Ale np ta dieta o której pisał Reaper, to nie dieta, tylko oszukiwanie się ze coś się robi, kiedy nie robi się absolutnie nic.
Tzn? Piszesz o Intermittent Fasting?
Tak.
No ma to sens jedynie, gdy wiesz ile powinienes jesc :) To jest bardziej sposob zycia, niz dieta. Mnie to bardzo pasuje, bo umozliwia spalanie tluszczu bez koniecznosci ciaglego przygotowywania posilkow, pilnowania godzin i przerywania zajec w trakcie ich trwania.
Odnośnik do komentarza

Ja tam dziś zeżarłem dwa schabowe z frytkami, popiłem Kasztelanem z puszki, po którym na słońcu zaszumiało mi we łbie, a na deser były paluszki :) trochę porażka, staram się jednak tak zbyt często nie robić, ale ciągle mam 187cm/85 kg i czuję się jak dwudziestolatek :)

Odnośnik do komentarza

Chociaz w sumie chuj wie, bo doslownie woda znika po przejechaniu kilometra, czyli pewnie sie gotuje :/ czujnik temperatury mi pokazuje 90 caly czas.

Jak UPG to zazwyczaj nie spierdala woda jak głupia. Obstawiam poprostu wyciek gdzieś pomiędzy chłodnica, a silnikiem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...