Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ale w tym roku dostałem ataki alergii, aż oddychać nie mogę. Zawsze końcówka maja była dla mnie ciężka, ale tak źle jeszcze nie było.

A ja myślałem, że nad morzem alergicy mają luz.

 

To chyba przez te upały, jest suche powietrze i więcej tego wszystkiego lata

Odnośnik do komentarza

 

Dla Gacka był to najczarniejszy wieczór życia, a Dudek swoim wychodzeniem z bramki stał się wraz z Mejuto Gonzalezem czymś w rodzaju diabła

Do Dudka mam duży szacunek, liga włoska uczy, że grasz tak, jak sędzia Ci pozwala ;)

Poza tym daj spokój, to tylko piłka, by mówić, że to najczarniejszy wieczór ;)

 

Po prostu pamiętam Twoją wojnę wtedy. Sam przeciwko wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Po prostu pamiętam Twoją wojnę wtedy. Sam przeciwko wszystkim

Jeśli przepisy są ze mną, któż przeciwko mnie? ;)

 

Poza tym AFAIR ktoś wtedy się nie sprostytuował też i skrytykował sędziego za to, ale nie pamiętam nicka i nie kojarzę z obecnych użytkowników.

Odnośnik do komentarza

Lol, Bartek Kurek drugi sezon z rzędu wystawia klub, z którym miał dogadany kontrakt do wiatru, bo jego dupa (też siatkarka) marudzi :D

 

no ten pan już szacunek u mnie traci zupełnie, gówno osiągnął i zachował się po skurwysyńsku, bo już za mało czasu na transfery, a Skra już puściła Szalpuka...

Odnośnik do komentarza

Pakowane są próżniowo?

 

Mój teściu kupuje mięso od rzeźnika i pakuje próżniowo. Dopiero po kilku tygodniach je robi, bo mięso podobno właśnie powinno poleżeć. Ja tam się nie znam, ale zawsze z apetytem jem steki od niego ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...