Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

lol, ty to masz od wszystkiego znajomych ekspertów xD

Dziwić się, że ktoś zna kogoś znającego się na czymkolwiek, może tylko zwolennik Razem :kekeke:

Tu link do wywiadu z dwójką moich znajomych, którzy Bondem żyją na co dzień. Zwłaszcza końcówka i gdybanie o powierzeniu roli Bonda Zamachowskiemu po obejrzeniu Bonda w wykonaniu Craiga odnosi się do tego, o czym pisałem. ;)

Odnośnik do komentarza

Serio macie ludzi na forum poplonkowanych? :-k Ja mam tylko jednego typka i ni chuja nie pamiętam dlaczego nawet :-k

Gacek, Scorpio Man iac Misiek :)

U mnie z nieanonimów na plonkliście obecnie są:

 

- pakoczesiu vel dobry.adam - za podjazd osobisty, ale wcześniej sobie długo pracował na to

- GyzzBurn - przykład usera, który "dyskutuje" z zatkanymi uszami

- no i Jahu - za bycie sobą ;)

 

poza tym klony jakiegoś Pedrosa i kilka anonimów :-k

Dzięki :D
Odnośnik do komentarza

 

Serio macie ludzi na forum poplonkowanych? :-k Ja mam tylko jednego typka i ni chuja nie pamiętam dlaczego nawet :-k

Gacek, Scorpio Man iac Misiek :)

U mnie z nieanonimów na plonkliście obecnie są:

 

- pakoczesiu vel dobry.adam - za podjazd osobisty, ale wcześniej sobie długo pracował na to

- GyzzBurn - przykład usera, który "dyskutuje" z zatkanymi uszami

- no i Jahu - za bycie sobą ;)

 

poza tym klony jakiegoś Pedrosa i kilka anonimów :-k

Dzięki :D

 

Podrzucę, żeby Gabe zobaczył podziękowania :kekeke:

Odnośnik do komentarza

 

Powiedzcie kogo macie splonkowanego :D Ja mam fafusa czy jak mu tam.

 

Wujka Przecinka ze słowem kluczowym Crusaders na fejsie. ;)

 

 

Mnie Wujek wyjebał ze znajomych na fejsie :keke: to taka straszna sprawa :kekeke:

 

Odnośnik do komentarza

 

Zdjęcie warszawskiego metra użyte, by sprowokować rasistowską dyskusję

 

 

Nie, że zdjęcie tylko jego podpis ;).

 

No ta, ale to chodziło o wpisy hamerykańskie. Że tacy wielce zdziwieni byli, iż metro Wawy takie rasistowskie bo pewnie inni jeżdżą w innych wagonach ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Zdjęcie warszawskiego metra użyte, by sprowokować rasistowską dyskusję

 

 

Nie, że zdjęcie tylko jego podpis ;).

 

No ta, ale to chodziło o wpisy hamerykańskie. Że tacy wielce zdziwieni byli, iż metro Wawy takie rasistowskie bo pewnie inni jeżdżą w innych wagonach ;)

 

Amerykanie często uważają, że cywilizacja to jest tylko u nich. Pewnie znaczna część by uwierzyła, że to prawda jakby im wmawiać, że w Polsce jeszcze nie mamy silników, więc murzyni po prostu te wagony ciągną.

Odnośnik do komentarza

Zdjęcie tendencyjne :p

Zrobione na pewno nie w godzinach szczytu, co też ludzie pisali, że pusto. Dużo nie wiem, czarnych, nie jeździ, ale Azjatów sporo. Ukraińców oraz Ruskich też dużo. Więc fota zrobiona i wrzucona, żeby podkręcić jakiś shitstorm or samfing.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...