Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A co do tej Rivii, to sam AS zrobił chyba małego faila, bo faktycznie jak broni Maeve przy moście to wspomina, że nie jest z Rivii, ale jakąś część ciała dam sobie uciąć, że w jednym z pierwszych opowiadań autor wspomina, że Geralt miał rivijski akcent :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak z Wiedźminem, ale co do czarnego Bonda - wśród fanów 007 już od dawna panuje konsensus, że kolejne wcielenia Bonda - Moore, Connery, Brosnan, Craig to nie ta sama postać, a raczej kolejni agenci działający pod jednym pseudonimem. Co jest dość oczywiste, skoro Bond zaczynał działać w wywiadzie w czasach wczesnej Zimnej Wojny, a teraz walczy z międzynarodowym terroryzmem. Dlatego też zrobienie czarnoskórego Bonda (Elba - o tak!) byłoby jak najbardziej uzasadnione fabularnie. Tym bardziej, że ostatnie części już nie opierają się na dziełach Fleminga.

Odnośnik do komentarza

A co do tej Rivii, to sam AS zrobił chyba małego faila, bo faktycznie jak broni Maeve przy moście to wspomina, że nie jest z Rivii, ale jakąś część ciała dam sobie uciąć, że w jednym z pierwszych opowiadań autor wspomina, że Geralt miał rivijski akcent :)

 

A ja dam sobie uciąć palec serdeczny, że w Sadze jest wspomniane, że Geralt nawet się nauczył rivijskiego akcentu :)

Odnośnik do komentarza

 

A co do tej Rivii, to sam AS zrobił chyba małego faila, bo faktycznie jak broni Maeve przy moście to wspomina, że nie jest z Rivii, ale jakąś część ciała dam sobie uciąć, że w jednym z pierwszych opowiadań autor wspomina, że Geralt miał rivijski akcent :)

 

A ja dam sobie uciąć palec serdeczny, że w Sadze jest wspomniane, że Geralt nawet się nauczył rivijskiego akcentu :)

a może to i tak było :)
Odnośnik do komentarza

Ja się oczywiście zgadzam z Gabem. Mogę podać przykład ze swojego podwórka: przedstawień Matki Boskiej jest tak wiele i są takie różnorodne: są biało, żółto i czarnoskóre, stare i młode, wysokie i niskie, grube i chude, brzydkie i ładne, z Jezusem i bez, a i tak każdy wie, że to ta sama postać. Tak samo z Bondem jest, tak samo mogłoby być z Wiedźminem pewnie.

Ale Jezusa czarnego ni ma.

Lucas, lecz się :lol: widzę, że uniwersytet już Cię całkowicie przetrawił i wysrał

No foruming Lucasa to osttnimi czasy jakis dramat. Chyba czas na rozmowe wychowawcza, Lukasz.
Odnośnik do komentarza

Misiek odbilem sobie singlem na Legie :D

Czytajac, ze Wiedzmin jest o rasizmie przypomnialo mi sie wyjasnienie Brauna o Gwiezdnych Wojnach.

A nie jest? Mamy getta, rezerwaty, pogromy na tle rasowym/gatunkowym właśnie (sam nie wiem, czy sapkowskie elfy i krasie traktować jako rasy czy gatunki odrębne). Szczególnie w pięcioksięgu to widać.
Odnośnik do komentarza

 

Ja się oczywiście zgadzam z Gabem. Mogę podać przykład ze swojego podwórka: przedstawień Matki Boskiej jest tak wiele i są takie różnorodne: są biało, żółto i czarnoskóre, stare i młode, wysokie i niskie, grube i chude, brzydkie i ładne, z Jezusem i bez, a i tak każdy wie, że to ta sama postać. Tak samo z Bondem jest, tak samo mogłoby być z Wiedźminem pewnie.

Ale Jezusa czarnego ni ma.

Lucas, lecz się :lol: widzę, że uniwersytet już Cię całkowicie przetrawił i wysrał

No foruming Lucasa to osttnimi czasy jakis dramat. Chyba czas na rozmowe wychowawcza, Lukasz.

No wyobrażenie Jezusa zostało mocno zawłaszczone przez Bizancjum

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...