Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy od dokładnej nazwy miejsca, o którym mówimy. To że w Warszawie się mówi bulwary i w Szczecinie się mówi bulwary wcale nie oznacza, że gdzieś w mapach czy oficjalnych dokumentach tak samo się nazywają. Jedno może być bulwarem, a drugie chodnikiem czy deptakiem czy chujwieczym.

Odnośnik do komentarza

Saga z Decathlonem zakończona, pieniądze wróciły do mnie.

 

Zastanawia mnie tylko, czy to, że ten rower znów jest dostępny w sklepie internetowym (2 dni + 24h dostawy!), to znów błąd systemu, czy może ktoś mnie tam nie lubi i w mailu zostawił mi do wyboru jedynie anulowanie lub dobranie czegoś innego w cenie zamiast poinformować, że dostawa w następnym tygodniu? :-k

Odnośnik do komentarza

W Krakowie też można. W sumie od dawna. Tylko nie wiem, czy to jest uregulowane prawnie, czy po prostu jakaś niepisana umowa, że dopóki ktoś wiochy nie robi, to policjanci "nie widzą". Nieraz piłem, patrole mnie mijały i żadnej reakcji. A przecież nie wyglądam groźnie :D

Odnośnik do komentarza

Nowe osiedle a już patologie sobie hodujecie? :-k

po pierwsze to nie takie nowe, bo niektorzy tam juz dwa lata mieszkajo :P

po drugie, to zadna patologia wypic piwko na trawce :) przynajmniej nie trzeba biegac na trawke nad Odre, tylko mozna jak bialy Europejczyk napic sie piwka w pieknych okolicznosciach przyrody, w poblizu mieszkania :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...