Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

idę po kawę, bo niesamowicie mi się ziewa :roll:

 

A nic nie mów. Już wiem, czemu nie gram w FM-a :P. W weekend odpaliłem z dodatkiem PL i jazda z Huraganem Hrubieszów! Na razie ładnie awans z A klasy do okręgówki, no ale kończy się tym, że 3 nocka do 2 rano.

 

 

nie ogarniam do końca takiego grania, no ale cóż, życzę powodzenia ;) i od razu kojarzy mi się Zloty, który grał Kasztelanem Sierpc i dotarł do 4 ligi, po czym stwierdził, że to do chuja niepodobne że mu wszyscy z klubu uciekają za friko :kekeke:

Odnośnik do komentarza

 

 

idę po kawę, bo niesamowicie mi się ziewa :roll:

 

A nic nie mów. Już wiem, czemu nie gram w FM-a :P. W weekend odpaliłem z dodatkiem PL i jazda z Huraganem Hrubieszów! Na razie ładnie awans z A klasy do okręgówki, no ale kończy się tym, że 3 nocka do 2 rano.

 

 

nie ogarniam do końca takiego grania, no ale cóż, życzę powodzenia ;) i od razu kojarzy mi się Zloty, który grał Kasztelanem Sierpc i dotarł do 4 ligi, po czym stwierdził, że to do chuja niepodobne że mu wszyscy z klubu uciekają za friko :kekeke:

 

 

No teraz jest trochę beka :D. Wszyscy na amatorze i rotacja spora. Najlepsze było, jak mi jakiś klub wyciągnął GK, a ja po kilku dniach do niego z propozycją kontraktu i gość wraca.

 

O, fajne promo dla Playa - Showmax na rok za free, jakbym mało miał na Netflixie :)

Odnośnik do komentarza

ja gram obecnie Bałtykiem Gdynia ale po 13 kolejkach 8 punktów straty do lidera;/ chciałem iść drogą Mahdiego z jego kariery Motorem i na wypożyczać kozaków ale nikt nie był chętny-wiec czuje tu jakiś cheat. gracie caly czas taką samą taktyką czy modyfikacje przed każdym spotkaniem z dostosowaniem do taktyki przeciwnika?

Odnośnik do komentarza

ja gram obecnie Bałtykiem Gdynia ale po 13 kolejkach 8 punktów straty do lidera;/ chciałem iść drogą Mahdiego z jego kariery Motorem i na wypożyczać kozaków ale nikt nie był chętny-wiec czuje tu jakiś cheat. gracie caly czas taką samą taktyką czy modyfikacje przed każdym spotkaniem z dostosowaniem do taktyki przeciwnika?

Ja zwykle modyfikowałem, ale niekoniecznie do taktyki przeciwnika, a raczej do oceny jakości przeciwnika. Teraz mi się udało zrobić samograja, gdzie wyniki są naprawdę zajebiste i praktycznie nic nie trzeba korygować. Puszczą Niepołomice w 2 awanse z rzędu i ekstraklasa, po czym się pokłóciłem z zarządem i przeszedłem do Arki Gdynia jak była po połowie sezonu ostatnia w lidze i też wyciągnąłem do środka tabeli grając tą samą taktyką :D

Odnośnik do komentarza

ja stosowałem się do rad asystenta ale potem kończyło się remisuje 0-0 z zespołem który miał 1 punkt w 8 spotkaniach. zupełnie nie potrafię ustawić gry na 2 napastników, wyniki dopiero zacząłem ogarniać grając DL-DC-DC-DR-DMC-MC-AML-AMR-AMC-SC

Mnie ustawienie środka DMC, MC, AMC gryzie w oczy :D Musi być minimum dwójka pomocników w linii. Albo MC, MC, AMC, albo DMC, MC, MC :D (ewentualnie z dwoma DMC, ale to rzadko i tylko na mecze z dużo silniejszymi rywalami).

Odnośnik do komentarza

 

poważnie? dobre?

 

No ja jak odpaliłem na Netflixie któregoś wieczorka, to najpierw do 3 rano ze 6 odcinków, a potem powtórka drugiego wieczorka.

 

Ogólnie ciężko powiedzieć. Niby nic wybitnego, ale jednak oglądasz i czekasz, co tam się tak naprawdę wydarzyło i jak to się skończy.

 

A pozniej ogladasz ostatni odcinek i myslisz sobie "kurwa, co za gunwo" :keke:

A jakis serial komediowy, ale w stylu Przyjaciol moze? :D do obejrzenia we dwoje?

Wilfred.

Odnośnik do komentarza

 

A nie lepiej powiedzieć, że tak, a potem udawać, że się jej nie dostało w celach odszkodowawczych? Przecież ganek raczej się kurierowi nie podpisze na pokwitowaniu :D

 

W końcu dał sąsiadom, ale za chuj by mi się nie chciało bawić z odszkodowaniem w takiej sytuacji.

 

No jak kilka, czy kilkadziesiąt złotych to też by mi się nie chciało, ale jak już kilkaset to dla mnie to by była dobra okazja do połechtania wewnętrznej cebuli :D

Odnośnik do komentarza

Może po prostu poszli o krok za daleko z tym 3D. Bo dopóki były kulki, to dla wszystkich było zupełnie normalne, że to tylko ilustracja. A jak jest 3D, to siłą rzeczy skazują się na porównania z innymi grami piłkarskimi. Mi się podoba to, że ta grafika jest taka umowna i nawet nie chciałbym bardziej zaawansowanej, ale faktycznie kogoś, kto pierwszy raz rozważa zakup gry może to odstraszyć.

Odnośnik do komentarza

Bo to jest błąd w założeniu. Grafika w FM nie ma być elementem gry, a jedynie schematem przedstawiającym aspekt obliczeniowy.

To tak jak Maniak niapisal - powinni byli zostac przy kulkach i nikt by sie nie czepial. A zrobili 3d, ktore od kilku lat wyglada praktycznie tak samo zle.

Odnośnik do komentarza

 

Bo to jest błąd w założeniu. Grafika w FM nie ma być elementem gry, a jedynie schematem przedstawiającym aspekt obliczeniowy.

To tak jak Maniak niapisal - powinni byli zostac przy kulkach i nikt by sie nie czepial. A zrobili 3d, ktore od kilku lat wyglada praktycznie tak samo zle.
To włącz kulki :)
Odnośnik do komentarza

W sumie może dzięki temu, że ta grafika wygląda tak, a nie inaczej to sam mecz wygląda trochę realistyczniej. Co prawda ostatnia Fifa, jaką grałem to 2015, ale tak na moje oko to ta fizyka w Fifie jest fatalna. No i też kwestie taktyczne. AI w Fifie wygląda tragicznie. Piłkarze podają w losowych kierunkachl, stosują długie piłki w momencie gdy krótka bez problemu mogłaby dość, do tego wymiana 120 podań od lewej do prawej, z których zupełnie nic nie może wyniknąć, a bramki i tak padają po indywidualnych dryblingach, lub dośodkowania.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...