Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Etapy komórek:

  • mieć w ogóle komórkę
  • mieć Nokię z wężem
  • mieć KOLOROWĄ Nokię z wężem
  • mieć komórkę z dzwonkiem polifonicznym
  • mieć komórkę robiącą zdjęcia
  • mieć komórkę kręcącą video
  • mieć komórkę z MP3
  • mieć smartfona
Odnośnik do komentarza

Man_iac, w którym roku według Ciebie w Polsce telefon komórkowy przestał być towarem luksusowym, a zaczął być dostępnym dla szarego Kowalskiego?

No ja za ten moment uważam pojawienie się ofert z telefonami za kilka złotych w ofertach abonamentowych. Nie wiem, który to dokładnie był rok, ale około 1995.

Odnośnik do komentarza

 

Man_iac, w którym roku według Ciebie w Polsce telefon komórkowy przestał być towarem luksusowym, a zaczął być dostępnym dla szarego Kowalskiego?

No ja za ten moment uważam pojawienie się ofert z telefonami za kilka złotych w ofertach abonamentowych. Nie wiem, który to dokładnie był rok, ale około 1995.

 

 

Acha :roll:

 

http://pokazywarka.pl/1r125d/

Odnośnik do komentarza

 

Man_iac, w którym roku według Ciebie w Polsce telefon komórkowy przestał być towarem luksusowym, a zaczął być dostępnym dla szarego Kowalskiego?

No ja za ten moment uważam pojawienie się ofert z telefonami za kilka złotych w ofertach abonamentowych. Nie wiem, który to dokładnie był rok, ale około 1995.

 

 

No kurwa... :lol:

Odnośnik do komentarza

Ja swoją pierwszą komórkę otrzymałem po... babci :kekeke: U niej na wsi nie było (do tej pory nie ma? :-k) linii telefonicznych, więc żeby mieć z nią kontakt rodzice jej szybko kupili komórkę. A później jakoś opłacało się zmieniając abonament wziąć nową, więc ja dostałem starą ;) Nie byłem zbyt wymagającym dzieckiem, więc cieszyłem się bardzo, pomimo tego, że strasznie obciachowa była ;) Gdy wszyscy mieli Nokie 3210, to ja zasuwałem z taką motorolą:

motorola-d160-1!.jpg

 

Jeśli chodzi o rok, to był pewnie... 2000? 2001? :-k

tę samą miałem :D wcześnie miałem telefon w porównaniu do rówieśników, na przełomie wieków jakoś tak

Odnośnik do komentarza

 

Nadajniki Plusa rozpoczęły komercyjne nadawanie sygnału 1 października 1996 roku. Wówczas związanie się z operatorem nie było tak proste jak dziś. Telefony były dostępne wyłącznie w pakiecie z abonamentem, a klient musiał posiadać zaświadczenie o zatrudnieniu lub kartę kredytową, aby starać się o przyznanie numeru i podpisanie umowy. Posiadanie komórki było kosztowne. Średnia płaca netto wynosiła 710 zł, a oprócz telefonu – za co najmniej kilkaset złotych – należało uiścić kilkusetzłotową opłatę aktywacyjną.

 

Man_iac, masz swoje telefony za złotówkę w 1995 ;)

Odnośnik do komentarza

Simplus powstał w 1998 roku, pierwszy pre-paid. Wtedy można powiedzieć, że telefony komórkowe zaczęły trafiać pod strzechy, ale IMO popularne to one zaczęły być kilka lat później. I wtedy to już poszło w tempie schodzącej lawiny.

Odnośnik do komentarza

Maniakowi po prostu czas się sprasował :)


 

Man_iac, w którym roku według Ciebie w Polsce telefon komórkowy przestał być towarem luksusowym, a zaczął być dostępnym dla szarego Kowalskiego?

No ja za ten moment uważam pojawienie się ofert z telefonami za kilka złotych w ofertach abonamentowych. Nie wiem, który to dokładnie był rok, ale około 1995.

 

Może ceny za minutę połączenia pomyliły Ci się z ceną telefonów.

Odnośnik do komentarza

Maniakowi po prostu czas się sprasował :)

 

Man_iac, w którym roku według Ciebie w Polsce telefon komórkowy przestał być towarem luksusowym, a zaczął być dostępnym dla szarego Kowalskiego?

No ja za ten moment uważam pojawienie się ofert z telefonami za kilka złotych w ofertach abonamentowych. Nie wiem, który to dokładnie był rok, ale około 1995.

 

Może ceny za minutę połączenia pomyliły Ci się z ceną telefonów.

 

To sześć lat później:

http://nakarte.prv.pl/index.php?t=2

Odnośnik do komentarza

U mnie bananowcy mieli pierwsze komórki w 1998 (Nokie 5110) i był to kosmos absolutny :) Ja swoją pierwszą miałem chyba rok później, takiego śmieszkowego Alcatela, który jak padł akumulatorek, to działał na baterie-paluszki :) Ale później już wspomnianą Nokię 5110 (żółty panel), którą dosko wspominam.

Też miałem tego Alcatela :D bodaj 2001 rok to był :-k
Odnośnik do komentarza

U mnie najpierw w domu byl stary Ericsson, gdzie ekran byl waski i przechodzilo sie w prawo, bo miescila sie jedna linia tylko. Potem chyba dopiero w gimnazjum mialem Sony takiego z korbka, a na koniec gimnazjum szal, Siemensa CX65.

Odnośnik do komentarza

 

U mnie bananowcy mieli pierwsze komórki w 1998 (Nokie 5110) i był to kosmos absolutny :) Ja swoją pierwszą miałem chyba rok później, takiego śmieszkowego Alcatela, który jak padł akumulatorek, to działał na baterie-paluszki :) Ale później już wspomnianą Nokię 5110 (żółty panel), którą dosko wspominam.

Też miałem tego Alcatela :D bodaj 2001 rok to był :-k

 

 

Jahu, ile Ty miałeś lat w 2001? :>

Odnośnik do komentarza

Wcześniej jeszcze było pierwsze 15 albo 10 sekund za darmo:

"Siema, za 15 minut pod sklepem"

"Ale.."

"Musze kończyć, do zobaczenia, nara"

Tak się rozmawiało :D

 

Wcześniej były po prostu puszczane sygnały, a złapanie kogoś było poważnym afrontem, który kosztował złapanego pewnie ze 1,70 zł :> ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...