Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie miałem okazję spróbować i stwierdzam, że kopi luwak jest mocno przereklamowane. Chociaż może bardziej by mi podeszło, gdybym lubił kawę bez mleka i cukru, bo jak się wpieprzy mleko i cukier to w sumie każda kawa smakuje praktycznie tak samo :D

Odnośnik do komentarza

Właśnie miałem okazję spróbować i stwierdzam, że kopi luwak jest mocno przereklamowane. Chociaż może bardziej by mi podeszło, gdybym lubił kawę bez mleka i cukru, bo jak się wpieprzy mleko i cukier to w sumie każda kawa smakuje praktycznie tak samo :D

Ty to serio jesteś jednym z najlepszych użytkowników
Odnośnik do komentarza

Tym razem napisze to, a nie powiem, bo mi głos siadł: Dobry dzień.

 

Jutro do lekarza mnie wycieczka czeka, skierowanie do laryngologa i pewnie ten zleci wsadzenie rurki z kamerą do strun głosowych.

Odnośnik do komentarza

Właśnie próbowałem whisky za 1000 zł, ale smakowało tak samo jak Balantyna za 70 zł, może inaczej by smakowało gdybym nie wpierdolił do tego 3/4 szklanki coli i 4 kostek lodu ;)

Nie no, próbowałem bez mleka. Tylko, że smakowało jak kawa, a kawy bez mleka nie lubię :D Liczyłem na to, że może taka dobra to mi posmakuje sama, ale to tak nie działa.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...