Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Na sobotnią imprezę urodzinową mojej lubej zaś robię pigs in blanket camembert wreath (kiełbaski zawijane w bekon, potem w ciasto francuskie, pieczone, następnie ułożone w gwiazdę, a w środku fondue z camemberta) i pieczoną ciecierzycę z habanero.

ale na duralexie?

Odnośnik do komentarza

 

A na serio - Man_iac, guanciale, to owszem podgardle, ale które jest suszone i odpowiednio przyprawione. Zastąpienie go surowym podgardlem, które jest dostępne w naszych sklepach chyba nie ma większego sensu.

Można je ususzyć i przyprawić ;)

 

 

No to dziś zjedz carbonarę bez guanciali, a za jakieś trzy tygodni pozagryzaj ususzonym podgardlem pod wspomnienie ;)

Odnośnik do komentarza

A na serio - Man_iac, guanciale, to owszem podgardle, ale które jest suszone i odpowiednio przyprawione. Zastąpienie go surowym podgardlem, które jest dostępne w naszych sklepach chyba nie ma większego sensu.

Jak najbardziej można zastąpić. Oczywiście suszone byłoby lepsze, ale podgardle można również usmażyć kładąc na zimną patelnię (wtedy się wytopi, a nie zamknie).

Odnośnik do komentarza

A ja wrecz przeciwnie, zapierdol w pracy, szefa nie ma, robilem po 5 rzeczy naraz :/. Dopiero teraz sie uspokoilo, 2h przed koncem pracy i moge zjesc swoje dietetyczne drugie sniadanie, mieso z rosolu, brokuły i maslo klarowane.

Odnośnik do komentarza

Podoba mi się cytat: "typowa polityczna pacynka, człowiek znikąd, bez własnego zaplecza, bez dorobku, nigdy nie był przywódcą a został delegowany przez możnych do bycia kandydatem na prezydenta"

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...