Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ziomeczki, jest tu ktoś, kto robił zrzutkę w kilka osób na Netflixa? Jak to działa? Byłby ktoś chętny na coś takiego?

jo, brudi, zovalik i jmk.

Wysyłamy do Brudiego co miecha po 13 zeta, każdy ma swoje konto i ogląda co tam sobie chce. Nic Brudi nie pisał, żeby musiał coś kombinować przy płaceniu.

Odnośnik do komentarza

Ziomeczki, jest tu ktoś, kto robił zrzutkę w kilka osób na Netflixa? Jak to działa? Byłby ktoś chętny na coś takiego?

ja, z ojcem, teściem i bratem. Ja stworzyłem konto, ja płacę, stworzyłem im trzy profile. Tylko tyle. Rzecz jasna tak to działa w tym najwyższym abonamencie. Zero problemów.
Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy ludzie poza Polską też tak kombinują z takimi dostępami :-k

 

To nie jest żaden przytyk do nikogo, tak się po prostu zastanawiam, czy to nasze polskie cwaniactwo, czy wszędzie tak robią :-k

w którymś medium (nie wiem, czy to FB nie był) polski Netflix sam sugerował takie rozwiązanie :) (choć tam chyba z rodziną to było)
Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy ludzie poza Polską też tak kombinują z takimi dostępami :-k

 

To nie jest żaden przytyk do nikogo, tak się po prostu zastanawiam, czy to nasze polskie cwaniactwo, czy wszędzie tak robią :-k

Cfaniactwo? Bardziej skłaniałbym się do wysokiej ceny, acz nie wiem jaka ona jest. Z drugiej strony, to nie kombinowanie, skoro tak można robić.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że po prostu kwestia słabego dostosowania ceny do polskiego rynku. Jednak te 40 zł to kwota, za którą można sobie podpiąć kablówkę z (+/-) setką programów.

A ja wyszedłem z założenia, że skoro co tydzień płace 50 zł na basen córki (do tego jeszcze szereg innych płatnych zajęć) to stać mnie na te 40 zł miesięcznie za netflixa.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...