Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Bry.

 

U mnie historyczny dzień w karierze zawodowej. Albo dostanę znaczną podwyżkę, albo to będzie ostatni dzień w Mordorze* :)

10 lat zaraz minie w jednej firmie.

 

 

 

* "Ostatni dzień w Mordorze" - brzmi jak tytuł melancholijnej piosenki country :-k

Odnośnik do komentarza

Bry.

 

U mnie historyczny dzień w karierze zawodowej. Albo dostanę znaczną podwyżkę, albo to będzie ostatni dzień w Mordorze* :)

10 lat zaraz minie w jednej firmie.

 

 

 

* "Ostatni dzień w Mordorze" - brzmi jak tytuł melancholijnej piosenki country :-k

Rzucasz papier? :>

Odnośnik do komentarza

 

Bry.

 

U mnie historyczny dzień w karierze zawodowej. Albo dostanę znaczną podwyżkę, albo to będzie ostatni dzień w Mordorze* :)

10 lat zaraz minie w jednej firmie.

 

 

 

* "Ostatni dzień w Mordorze" - brzmi jak tytuł melancholijnej piosenki country :-k

Rzucasz papier? :>

 

Nie. Zmieniam lokalizację :p

Odnośnik do komentarza

A ja się w ogóle nie podzieliłem akcją jaką miałem :D

 

Cała akcja z Irlandią zamknęła się kilka tygodni temu i się uspokoiło, a tu nagle ok. 2 tygodnie temu dostaję maila, czy jakby przenieśli to stanowisko do Warszawy, to czy byłbym zainteresowany. Ja mówię, że jaha, a laska OK, to ona dogaduje szczegóły. No i dogadywała półtora tygodnia i w końcu wyszła z propozycją, ale okazało się, że zarobki na podobnym poziomie jak obecnie... negocjacje na wyższy poziom się nie udały, więc musiałem podziękować. Trochę mi szkoda tej dziewczyny, bo jakby nie patrzeć spędziła nade mną 2 miesiące i nie udało się zamknąć, ale cóż zrobić :<

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...