Skocz do zawartości

Hej! Czy to kolejna porażka Arsenalu? Nie, to tylko Marynia 521!


krzysfiol

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę se zamówić C+ i pakiet Eleven w NC+ na nowy sezon, bo chuj mie strzela jak tyle meczów mi ucieka.

 

Tylko, że pewnie będę musiał płacić ze 150-160 zł miesięcznie za neta i tv. Pracując w branży to straszny ból :(

Przecież możesz sam pakiet eleven kupić na ich stronie. Płacisz ok. 20 pln miesięcznie.

Odnośnik do komentarza

Ja uważam PS4 za jeden z lepszych zakupów jakich dokonałem. Wrzucam płytkę i gram, wyjebane na wymagania, chuje muje. Sterowanie, opcje dodatkowe, no miodzio, żałuję że wcześniej nie miałem konsoli.

No chyba, że musisz ściągnąć patcha ważącego kilka gb, to wtedy nie xd

 

Ale ogólnie się zgadzam.

Odnośnik do komentarza

 

Muszę se zamówić C+ i pakiet Eleven w NC+ na nowy sezon, bo chuj mie strzela jak tyle meczów mi ucieka.

 

Tylko, że pewnie będę musiał płacić ze 150-160 zł miesięcznie za neta i tv. Pracując w branży to straszny ból :(

Przecież możesz sam pakiet eleven kupić na ich stronie. Płacisz ok. 20 pln miesięcznie.
No ale C+ też chcę ze względu na Premier League i nasza gownolige. W tej chwili płacę 65 cebulionow i drugie tyle za internet.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...